Cuma, Haziran 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Popstar Salih'e Nasihat: “Halk İnsanı Vezirde Eder Rezil De”

Popstar Salih’e Nasihat: “Halk İnsanı Vezirde Eder Rezil De”

-

Popstar Salih’e Nasihat: “Halk İnsanı Vezirde Eder Rezil De”

Geçen hafta 4 jüri üyesinden tam puan alarak Popstar 2018 yarışmasının birincisi ve yarışmanın en dikkat çeken ismi olan Salih Zülüfoğlu, bu hafta istediği performansı sergileyemedi. Hal böyle olunca Salih Zülüfüoğlu’na nasihatler geldi.

“Halk İnsanı Vezirde Eder Rezil De”

Yıllar sonra yeniden başlayan Popstar 2018’in ilk bölümüne Edirneli yarışmacı Salih Zülüfoğlu ‘Devlerin Aşkı’ şarkısıyla damga vurmuştu. Bu hafta Zülüfoğlu, ‘Sabahlar Uzak’ şarkısını seslendirirken şarkıdan çok sahne performansına önem verdi. Sahnede de istediği şovu yapamayan Zülüfoğlu, bu hafta istediği puanı alamadı. Zülüfoğlu, 4 jüriden ortalaması 77 buçuk puan alabildi.

Bülent Ersoy, Zülüfoğlu’na asla ‘Ben oldum’ düşüncesinde olmaması gerektiğini ifade ederek, “Bu eserde geçen haftaki gibi değildiniz. Bu görülen şey. Sakın rahatlamayınız. Bu işler hiç belli olmaz çocuğum. Oldum demeyeceksin asla. Onun ne haddine biz olmadık daha. Olacak iş değil. ‘En iyi biliyorum diyenin dahi o kuyunun dibinde yine öğrenecekleri vardır. Bunu kulağınıza küpe ediniz çocuğum. Ve hiçbir zaman ‘oldum’demeyeceksiniz. Bu tavsiyemdir. Dinlersiniz, dinlemezsiniz. Ama hiç güvenmeyin. Halk insanı vezirde eder rezil de eder. Bir anda. Hiç güvenmeyeceksiniz” dedi.

Popstar Salih’e Nasihat: “Halk İnsanı Vezirde Eder Rezil De”CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'den İlişki İtirafı

İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’den İlişki İtirafı

0
"Masumiyet" dizisinin setinde tanuışan ve bir süredir birlikte oldukları iddia edilen ikili ilişki iddialarını başta yalanlasalarda el ele yakalanmışlardı. Geçtiğimiz günlerde objektiflere takılan İlayda...
Canan Ergüder İmaj Tazeledi

Canan Ergüder İmaj Tazeledi

Wilma Elles'ten Şaşırtan Savunma: Kazayla Hamile Kaldım

Wilma Elles’ten Şaşırtan Savunma: Kazayla Hamile Kaldım

Didem Soydan'dan Çarpıcı İtiraflar

Didem Soydan’dan Çarpıcı İtiraflar