Ana SayfaDedikoduPetek Dinçöz ’ün Kocası Serkan Kodaloğlu Hakkında Bomba İddialar!...

İlgili Postlar

Petek Dinçöz ’ün Kocası Serkan Kodaloğlu Hakkında Bomba İddialar!…

Sanatçı Onur Akay, şarkıcı Petek Dinçöz ile 8 senelik evliliği geçtiğimiz haftalarda bitiren iş insanı Serkan Kodaloğlu hakkında şoke eden iddialar gerçekleştirdi. Petek Dinçöz İle Serkan Kodaloğlu Boşanması Yoksa Anlaşmalımıydı? Çarpıcı iddialar Haberimizde…

Petek Dinçöz ‘den Boşanan İş İnsanı Serkan Kodaloğlu Yeni Aşkıyla Görüntülendi!…

Petek Dinçöz ’ün Kocası Serkan Kodaloğlu Hakkında Bomba İddialar!…

Ses sanatçısı Onur Akay, Serkan Kodaloğlu ve Reza Zarrab hakkında şaşırtan iddialarda bulundu…

2014 yılında nikâh masasına oturduğu Petek Dinçöz ’le sürpriz bir şekilde boşanan iş adamı Serkan Kodaloğlu, magazin gündeminde konuşulmaya devam ediyor. İlk önce Amerika’ ya yerleşen Petek Dinçöz ’ün Reza Zarrab ’la aşk yaşadığı iddia edilince açıklamalar yapan Serkan Kodaloğlu, iki gün evvel ise Tarabya’daki bir restaranda 23 yaşındaki 2018 Best Model of the World birincis Iman Casablanca ile baş başa romantik bir Yemekte görüntülenmişti…

Felaket Tellalı Onur Akay kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Ünlü İsimlerle Aşk Yaşadığı Yalan mı?

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ise “Herhalde değil, tamamen yalan!” başlıklı bugünkü köşe yazısında, Serkan Kodaloğlu ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Onur Akay, Serkan Kodaloğlu’nun ünlü kadın meraklısı olduğunu ve magazini çok sevdiğini yazarak, çıkan haberlerin tamamını kendisinin yaptırdığını iddia etti. Akay, “Petek Dinçöz’le evlenmeden önceki yıllara gidelim… Hatırlarsanız Kodaloğlu’nun evlenmeden önce şarkıcı Hatice ve oyuncu Esra Sönmezer’le adı çıkmıştı. Hatice’yle sadece bir yemek ortamında bir araya gelen Serkan Kodaloğlu, magazin gazetecilerini aratarak Hatice ile aşk yaşadığını söylemiş ve bulundukları mekânda kendisini Hatice ile bilerek bastırmıştır. Esra Sönmezer’le ise sadece bir iş görüşmesi için görüşmüştür. Kodaloğlu, asansörde tanıştığı Petek Dinçöz’le evlendiği gün ise şöyle bir basın bülteni hazırlatmıştır: “Şarkıcı Hatice ve Esra Sönmezer’le de aşk yaşayan Serkan Kodaloğlu Petek Dinçöz’le evlendi.” O zaman Esra’nın 8 yıllık bir ilişkisi vardı ve çok zor günler geçirmişti… Hadise ile aşk yaşadığı da tamamen yalan! Bu yine kendisinin uydurduğu ve birçok ortamda da konuştuğu bir yalandır. Kodaloğlu ile adı geçen isimlerden hangisini arayıp sorarsanız, zaten benim bu açıklamalarımı doğrular.” ifadelerini kullandı.

Petek Dinçöz Kimdir?

Serkan Kodaloğlu Kimdir?

Petek Dinçöz İle Serkan Kodaloğlu Boşanması Yoksa Anlaşmalımıydı?

Petek Dinçöz’ün Serkan Kodaloğlu asansörde tanıştığını da iddia eden Onur Akay, “Petek Dinçöz’ün Serkan Kodaloğlu’ndan boşanmasının tek sebebi Serkan Bey’in işlerindeki problemler. Anlaşmalı boşanma yaptılar!” yazdı.

Reza Zarrab İle İlgili Bomba İddia!…

Onur Akay şok ifadelerine şöyle devam etti;

“Ayrıca Kodaloğlu, Reza Zarrab’la Petek Dinçöz’ün aşk yaşadığı haberlerini de magazin gündemine gelmek için, yine kendisi ortaya çıkarmıştır. Petek Dinçöz’ün kesinlikle Reza Zarrab’la bir ilişkisi olmadı. Petek, Amerika’da bir arkadaşının yanında kalıyor. Aslında Reza Zarrab eski aşkı Azeri kızı Günel’le birlikte olmak istiyor ve geçtiğimiz günlerde Günel’e bu isteğini de ortak arkadaşları aracılığı ile iletti. Aslında telefonundan hâlâ Reza’nın fotoğraflarını silmeyen Günel, onu unutmasa da bu teklifi reddetti ama yine de Reza ile birlikte olmak istiyor. Reza’nın ısrarlarının devam ettiğini ve Günel’in de tekrar birlikte olmayı kabul edeceğini duydum.”

Günel Zeynelova Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler