Magazin Haberleri » Dedikodu » Özcan Deniz, 25 yaşındaki hamile sevgilisine evlilik sözleşmesi imzalatacak!

Özcan Deniz, 25 yaşındaki hamile sevgilisine evlilik sözleşmesi imzalatacak!

Hamile sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmak için gün sayan ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, Aktan’a evlilik sözleşmesi imzalatacak. Detaylar haberimizde…


Hamileliğin başlarında evlilik hazırlıkları stresi yaşamasını istememişti

45 yaşında olan Özcan Deniz, kendisinden yirmi yaş küçük 25 yaşındaki sevgilisi Feyza Aktan ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Deniz’in sevgilisi Aktan, şu an beş buçuk aylık hamile. Özcan Deniz, sevgilisinin hamileliğinin ilk dönemlerinde evlilik stresi ile uğraşmaması için evlilik tarihini ileriye atmıştı.

Özcan Deniz hamile sevgilisine evlilik sözleşmesi imzalatacak

Şimdilerde evlilik hazırlıkları içerinden olan çiftten bomba gibi bir haber geldi. İddialara göre; ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz hamile sevgilisi Feyza Aktan’a evlilik sözleşmesi imzalatacak. Feyza Aktan’ın bu konuda nasıl bir tepki verdiği hakkında henüz bir bilgi yok. Ama tüm gözler Feyza Aktan’a çevrildi.

İstanbullu Gelin dizisinden çok para kazanıyor

Şu sıralar İstanbullu Gelin isimli sevilen dizide Faruk karakteri ile rol alan Özcan Deniz, bölüm başı tam tamına 120 bin lira kazanıyor.

Özcan Deniz kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Tamer Karadağlı’dan Açıklaması Geldi!..

Tamer Karadağlı’dan Didem Ceran Açıklaması Geldi!..

Ünlü Oyuncu Tamer Karadağlı hakkında çıkan’kendisinden 14 yaş küçük Didem Ceran ile birlikte dedikodularına açıklama yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir