Ana SayfaÜnlülerOzan'a Çok Aşığım, İhale Bana Kaldı!

İlgili Postlar

Ozan’a Çok Aşığım, İhale Bana Kaldı!

Ozan’a çok aşığım, ihale bana kaldı! Ünlü aranjör Ozan Doğulu ile olan birlikteliği sayesinde tanınan şarkıcı Hera, katıldığı programda Doğulu ile tanışma hikayesini anlattı. Dün yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Hera; Ozan Doğulu’nun evliliğinin kendisi yüzünden bitmediğini ifade ederek, ayrıldıktan sonra ihalenin kendisine kaldığını söyledi. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Hera Ozan Doğulu’nun yaz projesi olmuş! 

Ozan’a çok aşığım, ihale bana kaldı!

Ozan’a çok aşığım, ihale bana kaldı! Ünlü aranjör Ozan Doğulu ile olan birlikteliği sayesinde ün kazanan ve Doğulu’nun evliliğinin bitme nedeni olarak gösterilen şarkıcı Hera, katıldığı programda samimi itiraflarda bulundu.

Dün yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Hera, Ozan Doğulu ile olan ilişkisini anlattı.

İşte şarkıcı Hera’nın anlattıklarından bazı satır başları…

Şarkıcı Hera, Ozan Doğulu'nun evliliğinin bitme nedeni olarak gösterilmişti.
Şarkıcı Hera, Ozan Doğulu’nun evliliğinin bitme nedeni olarak gösterilmişti.

Hera kimdir?

Hayalimde de Ozan ile tanışmak, çalışmak vardı

“Bir aranjör arkadaşım sayesinde tanıştım Ozan Doğulu ile aslında single çalışmalarım hep vardı, Soner Sarıkabadayı ile yapacaktık ama yetişmedi, olmadı bir şekilde. Hayalimde de Ozan ile tanışmak, çalışmak vardı. Arkadaşım bir araya getirdi.

Ozan da sesime şarkılarıma güvendi, ilk şarkımızı yaptık. Bana ‘bu yaz ki projem sen ol’ dedi.

Evet, aramızda aşk haberleri çıktı. Geçmişte Ozan’ı farklı lanse etmişler, çapkın falan ama öyle değil.

Ben Ozan Doğulu’ya çok aşığım. Şöyle Ozan benim erkek arkadaşım olması dışında en iyi arkadaşlarımdan biri. Bu sektörde bana yol gösteren… Hem prodüktörüm, hem abim, hem arkadaşım hem de erkek arkadaşım…

Ozan’la sağlam bir dostluğumuz vardı. Ayrıldıktan sonra da hep beraberdik zamanla kaçınılmaz oldu, ilişkimiz başladı. Ama evlilik benim yüzünden bitmedi.

Ben ona ‘boşan, ondan sonra birlikte olalım’ demedim ki!

Ozan evliyken biz aşk yaşamıyorduk, biz o dönem arkadaştık. Ben ona ‘boşan, ondan sonra birlikte olalım’ demedim ki. O zaman onun da böyle bir yaklaşımı da olmadı bana. Bu süreçte ihale biraz bana kaldı gibi oldu ama benim yaptığım bir şey yok.

Ozan’ın çok temiz kalbi olduğunu biliyorum, evlilik hemen bitmiyor kurtarmaya da çalışmıştır buna eminim. Biten varsa bitmiştir. Bunun üzerine bir şey söyleyemem.

Biz şu an birlikteyiz ve mutluyuz. Aramızda 18-19 yaş var. Ben şu anda 28 yaşındayım.

Ozan ve ailesi çok sıcakkanlı. Stüdyoya gittiğimde, Kenan’la da karşılaşıyorum, Serpil Hanım’la da. Planlı bir durum değil, spontane gelişiyor.

Ben Ozan’a bana destek olsun, diye aşık olmadım. İyi anlaştık, zamanla ilişkimiz başladı. Evet, ortak projelerimiz olacak çünkü Ozan bu işlerde en iyi isimlerden. Aramızda kıskançlık yok.”

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler