Ana SayfaÜnlülerÖpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Özkan Şen, Çok Sert Konuştu

İlgili Postlar

Öpüşme Fotoğrafları Ortaya Çıkan Özkan Şen, Çok Sert Konuştu

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, sosyal medyada çok ağır açıklamalar yaptı. Şen’in bu sözleri kim için sarf ettiği merak konusu oldu.

Bircan Bali Kimdir?

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, sosyal medya hesabında çok ağır sözler kullandı. Özkan Şen’in bu sözleri kim için sarf ettiği merak konusu oldu.

Bircan Bali’nin Samimi Görüntülerinin Çıktığı Özkan Şen, Kimin Kuzeni Çıktı?

“En Büyük Pişmanlığım Bir Namussuza Kanmam”

İsmail YK’nın kuzeni Özkan Şen, sosyal medya hesabında bir takipçisinin, “Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız ne? Bir de iyi ki bunu yapmışlığımız dediğiniz ne?” sorusuna çok ağır sözlerle yanıt verdi. MrJade lakaplı Özkan Şen, “En büyük pişmanlığım bir şerefsize bir yalancıya bir oyuncuya bir namussuza kanmam. Ve en güzeli yaptığı şey o kişinin k… tekmeyi vurmam” dedi. Özkan Şen’in bu sözleri Bircan Bali için söylediği iddia edildi.

İlişkilerini Sonlandırdığını Söylemişti

Geçtiğimiz aylarda Şenol İpek’ten anlaşmalı olarak boşanan sunucu Bircan Bali, prodüktör ve şarkıcı Özkan Şen’le aşk yaşamaya başlamıştı. Bircan Bali’nin prodüktör Özkan Şen ile samimi görüntüleri paylaşılmıştı.Biecan Bali, ilişkilerini tanışma evresinde sonlandırdığını söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler