Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerOldukça İlgi Çeken Yabancı Yapım Sinema Filmi:SUBURBİCON!

İlgili Postlar

Oldukça İlgi Çeken Yabancı Yapım Sinema Filmi:SUBURBİCON!

Son Derece İlgi Çekecek Bir Film

Lodge ailesi, sakin ve sıradan insanların yaşadığı, huzurlu bir banliyö mahallesinde yaşamaktadır. Bölge aile kurmak için uygun bir yer gibi görünse de ardında rahatsızlık verici gerçekler vardır. İyi bir eş ve baba olan Gardner Lodge, mahallenin ihanet, aldatma ve şiddet dolu gizemli bölgelerini keşfe çıkar. George Clooney’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaristleri Ethan Coen ve Joel Coen kardeşler. Filmin başrollerinde ise Julianne Moore, Matt Damon, Josh Brolin yer alıyor.

Yönetmen: George Clooney
Senaryo: George Clooney, Grant Heslov, Ethan Coen, Joel Coen
Oyuncular: Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Glenn Fleshler , Sonia Gascón, Noah Jupe, Megan Ferguson, Michael D. Cohen, Gary Basaraba, Jack Conley , Tim Neff, Inbal Amirav, Dash Williams, Emily Goss, Marah Fairclough, Ellen Crawford, Erik Aude, Carter Hastings, Mark Leslie Ford, Steven M. Porter , Karimah Westbrook , Diane Dehn, Paul Black, Tim Hooper, Jean Nasser, Alex Hassell, Tomas Johansson, Pamela Dunlap, Leith M. Burke, Becca Beton, Robert Pierce, Jack Fisher, Landon Gordon, Jeffrey Scott Basham, Brett Newton, Andrew Boyle, Sean Ormond, Brady Allen, Andrew Stiko, Samuel Marcus, Matthew Broadley, Katie Michels, Weston Mueller
Filmin Türü: Polisiye
Orijinal Adı: Suburbicon
Yapımcı Firma: Black Bear Pictures
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: ABD, İngiltere
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 104 dk.
Dağıtıcı Firma: Bir Film
Vizyon Tarihi: 08.12.2017

Film ile ilgili ilginç bir detay ise şudur: Coen Kardeşler senaryoyu kendileri yönetmek amacıyla yazmış ve başrol için Clooney’yi düşünmüşlerdi, ancak Clooney yönetmenliği üstlenmek konusunda ikiliyi ikna etmeyi başardı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler