Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaKültür ve SanatMüzikOkan Oganer' den Yepyeni Single Geldi: "Yarın Son Deme"

Okan Oganer’ den Yepyeni Single Geldi: “Yarın Son Deme”

-

Müzisyen Okan Oganer’ in yepyeni projesi “Yarın Son Deme”, OnAir Sahne etiketiyle yayımladı. İşte Detayları…

Okan Oganer’ den Yepyeni Single Geldi: “Yarın Son Deme”

Eğitimci bir ses mühendisi olan Okan Oganer, Olta serisine bağışladığı şarkısı ile başladığı şarkılarını yayımlama projesine son dönemde solo projeleriyle devam ediyor. “Yarın Son Deme”, uzun bir hazırlık aşamasından geçenerek üzerinde çok çalışılmış şarkılardan bir tanesi. Eserin oluşmasına dair detaylar, görsel ve klip çekimleriyle ilgili anlar zaman zaman sosyal medya üzerinden müzikseverlerle de paylaşıldı.

Bir Kadın Ve Bir Adam…

Söz ve bestesi Okan Oganer’ e ait olan şarkının klibi de müziğin ruhunu tamamlıyor. Klip, yarını olmayan bir kadının ve bugünde kalmak isteyen bir adamın hikayesiyken Klibin yapımını Filmupcreative ekibi ve yönetmenliğini ise Evren Gülcemal üstlendi.

Çalışmanın fotoğraf çalışmaları ise ülkemizi uluslararası arenada temsil etmiş akademisyen fotoğraf sanatçısı Alahattin Kanlıoğlu imzasını taşıyor. “Yarın Son Deme” nin kapak çalışması ise genç yaşında başarılı çalışmalarıyla dikkatleri çeken illüstratör Mikail Erdem Biçici tarafından yapıldı.

“Yarın Son Deme” Tüm Dijital Platformlarda Müzikseverler İle…

Okan Oganer’in son çalışması “Yarın Son Deme” ye tüm dijital platformlardan ve klibine de OnAir Sahne YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

İşte Okan Oganer’ den “Yarın Son Deme” Klibi…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...