Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Obama'nın Kızıyla Öpüşen Çocuk Okul Temsilcisi Olmuş!

Obama’nın Kızıyla Öpüşen Çocuk Okul Temsilcisi Olmuş!

-

Barack Obama, kızlarının gizli servis korumasında olduğunu söylemişti ama geçtiğimiz gün Malia Obama, bir erkek tarafından dudak dudağa yakalanmıştı. Şimdi de o çocuğun kim olduğu ortaya çıktı.

Obama'nın Kızı Malia Sevgilisi İle Öpüşürken Yakalandı!

Geçtiğimiz cumartesi günü Harvard ve Yale üniversitesi arasındaki futbol maçı başlamadan önce ABD’nin eski başkanı Barack Obama’nın büyük kızı Malia Obama, bir erkek ile dudak dudağa yakalanmıştı.

MALİA’NIN SINIF ARKADAŞIYMIŞ!

İngiliz Daily Mail gazetesinin yazdığına göre Malia’nın dudak dudağa yakalandığı genç Harvard üniversitesi’nden arkadaşı Roy Farquharson imiş. 19 yaşındaki İngiliz genç, Harvard’da ikinci sınıf öğrenişiymiş. İngiltere’nin en kaliteli liselerinden birisinde okuduktan sonra üniversite eğitimini tamamlamak üzere ABD’ye gelen genç Harvard Üniversitesi’nde okuyormuş.

Obama'nın Kızı Malia Sevgilisi İle Öpüşürken Yakalandı!

Roy Farquharson’un Harvard Üniversitesi’nde oldukça popüler birisi olduğu ve bununla kalmayıp 2015 ile 2016 yılları arasında öğrenci-öğretmen arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla okul temsilcisi olarak seçildiği belirtildi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!