Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Obama'nın Kızı Malia Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı

Obama’nın Kızı Malia Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı

-

Obama’nın kızı Malia sevgilisiyle dudak dudağa yakalandı. Futbol maçı öncesi kurulan kamp alanındaki rahat tavırlarıyla dikkat çeken eski Başkan Barack Obama’nın büyük kızı Malia Obama, sevgilisiyle öpüşürken objektiflerce görüntülendi.

ABD’nin eski başkanı Barack Obama’nın kızı Malia Obama, babasını kızdıran davranışlarıyla, sık sık magazin gündeminde yer alan isimlerden birisi olmuştu. Önceki yıllarda; çılgın dansı, uyuşturucu kullanması ve giydiği “Sigara öldürür” yazılı tişörtü ile çok konuşulmuştu. 19 yaşındaki Malia, geçtiğimiz günlerde de sevgilisiyle geçirdiği romantik dakikalarla, ABD’nin magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gizli Servis Tarafından Korunuyorlar

Barack Obama; geçtiğimiz yıl kızları Malia (19) ve Sasha’nın (16) erkeklerle görüşmeye başladığını söylemiş ve kızlarının ‘Gizli Servis’ korumasında olduğunu da vurgulamıştı. Obama: “O adamların yapabileceği çok şey var.” şeklinde bir de şaka yapmıştı.

Malia’nın Öpüştüğü Gizemli Genç Çok Merak Edildi

Bu güz sezonu, Harvard Üniversitesinde eğitime başlayan Malia Obama; Harvard ile Yale Üniversiteleri arasında her yıl düzenlenen futbol maçı öncesinde, öğrencilerin kamp kurarak tanıştıkları bir etkinlikte sevgilisiyle öpüşürken görüntülendi.

Aslında Malia’nın sevgilisinin kim olduğu da çok merak edildi. NTV’den aldığımız habere göre gizemli gencin Harvard Üniversitesi öğrencisi Rory Farquharson olduğu açıklandı. Üniversite okumak için ABD’ye gelen 19 yaşındaki Londralı Farquharson’un, 2015-2016 eğitim döneminde okul başkanlığı yaptığı, lisanslı sporcu olduğu ve başarılı bir öğrenci olduğu açıklandı.

 

Obama’nın Kızı Malia Organizasyondan Daha Çok Konuşuldu

Malia’nın, maç öncesi etkinlikte gizemli bir gençle öpüşürken görüntülenmesi, Harvard ve Yale tarafından düzenlenen bu organizasyondan daha çok konuşuldu. Organizasyonda, Malia Obama hakkında konuşulan diğer bir mevzu ise sigara içerken kameralara yakalanması oldu. İşte Malia’nın sevgilisiyle görüntüleri…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar