SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Kimdir » Nurdan Paksoy Kimdir?
Nurdan Peksoy

Nurdan Paksoy Kimdir?

Beyaz perdenin lastik kızı olarak anılan Nurdan Paksoy Kimdir? Nurdan Paksoy kaç yaşında ? Nurdan Paksoy filmleri nelerdir? Nurdan Paksoy dizileri nelerdir? Nurdan Paksoy aslen nereli? Nurdan Paksoy hangi burç? Nurdan Paksoy hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


Oğlak Burcu Ünlüler

Nurdan Paksoy Kaç Yaşında? Nurdan Paksoy Aslen Nereli? Nurdan Paksoy Hangi Burç?

Türk oyuncu Nurdan Paksoy, 1 ocak 1991 İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu oğlak burcudur.

1 Ocak Doğumlu Ünlüler


Nurdan Paksoy Kimdir?

Beyaz perdenin lastik kızı olarak anılan Türk oyuncu Nurdan Paksoy, 1 ocak 1991 İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  sporcu kimliğinin yanında oyunculukta da başarıdan başarıya koşuyordu. 10 Mayıs tarihlerinde “Kulyas Lanetin Bedeli” isimli filminin başarılı oyuncusu Nurdan Paksoy, spor disiplininin oyunculukta kendisine başarıyı getireceği vurgusunu yaptı. “Kulyas Lanetin Bedeli” isimli korku filminde Beyza rolüyle beyaz perdede boy gösterecek olan Nurdan Paksoy, spordaki esnekliğini sinema filmindeki rolüyle de oyunculukta da gerçekleştirdi. Çocukluk yıllarında tiyatroya çok bağımlı olan Nurdan Paksoy beden derslerinde ise koşu,basketbol ve voleybol çok oynarmış bunun sayesinde balerin olan Nurdan Paksoy hayatına pek çok anlamda katkılar sağlamıştır son zamanlarda kendi kitlesini oluşturan Nurdan Paksoy yakın zamanlarda filmlerini çıkaracağını ve mükemmel bir geri dönüş yapacağını açıkladı iyi oyunculuğu ile hayranlarının merakını arttıran isimlerden oldu.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Çağrı Güneş kkimdir?

Çağrı Güneş kimdir?

Çağrı Güneş kimdir? Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonunda Hikmet karakteri ile karşımıza çıkan Çağrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir