Ana SayfaDedikoduNükhet Duru: Çok Hayalperestim

İlgili Postlar

Nükhet Duru: Çok Hayalperestim

Popüler müziğin en güçlü seslerinden Nükhet Duru, Enes Hergüneş’in sunduğu podcast’e katıldı. Hayatta öğrendiği en önemli konunun hiçbir şeyi o kadar ciddiye almamak olduğunu söyleyen usta sanatçı Nükhet Duru “Çok hayalperestim” de dedi. İşte ünlü sanatçının açıklamaları;ciddiye almamak olduğunu söyleyen usta sanatçı Nükhet Duru “Çok hayalperestim” de dedi. İşte ünlü sanatçının açıklamaları;

“Bu Bir Proje Dahilinde İlerliyor”

Nükhet Duru, “Yeni şarkı ‘Değmesin Ellerimiz’in çıkış sürecini anlatır mısın?” sorusuna, “Bu bir proje dahilinde ilerliyor. Projeye ‘Kuşak buluşması’ dedim. Genç kuşaklarla yaptıkları şarkıları bir kez daha benim yorumumla dinletmekti niyetim. En sevdiklerimi sıralıyorum. Değmesin Ellerimiz de çıktığı dönem çok hoşuma gitmişti. Şimdi daha akustik, farklı bi düzenlemeyle dinleyicinin zevkine sunduk” cevabını verdi.

“Ben Müziksiz Duramam”

Hep güncel biri olmasının sırrını anlatan 68 yaşındaki sanatçı, “Ben müziksiz duramam. Onu dinlerken hayaller kurmaktan geri duramam. Ağır giden bir ritmim yok hayatta. Bu yüzden de güncel kalabiliyorum” ifadelerini kullandı.

Nükhet Duru: Çok Hayalperestim

Nükhet Duru, “Hayata nasıl bir pencereden bakıyorsunuz?” sorusu üzerine, “Her şeye hazırlıklıyım. Çok hayalperestim ama bazı hayaller de hayal olarak kalabiliyor. Bunu da kabullenmek lazım ama kurmadan da yaşanmıyor. Bir hedef koymak lazım. Hayallerim bana yol haritası çizmemde yardımcı oluyor. Eğer başarabilirsem hem kitapla hem de bir filmle hayatın bana öğrettiklerini, bunun anahtarlarını da verecek dökümanlar hazırlıyorum” ifadelerini kullandı.

Nükhet Duru, Enes Hergüneş’in “Bu hayatta öğrendiğin en önemli şey ne oldu?” sorusunu ise “Hiçbir şeyi o kadar ciddiye almamak. Ne üzüntüler, ne sevinçler devamlı olamıyor. Bu yüzden serinkanlı bir biçimde her olayı karşılamak, fazla reaksiyon vermeden” şeklinde cevapladı.

“Hiçbir Şey Unutulmaz”

“Aşk her şeyi affeder mi?” sorusu yöneltilen Nükhet Duru, “Yok canım. Aşk zaten delilik hali. Neyi akıllı düşünüp de affedebilir ki? Affetmek istiyorsa, işine geliyorsa affeder. Yoksa hiçbir şey unutulmaz” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler