Ana SayfaDedikoduNihan Ünsal'dan Burak Sergen'e Dava!

İlgili Postlar

Nihan Ünsal’dan Burak Sergen’e Dava!

2022 senesi magazin dünyasında öyle olaylı başladı ki sular bir türlü durulmuyor. Korona tedavisi sürecinde hastanede yatarken eşini aldattığı iddia edlen Nihan Ünsal’dan Burak Sergen’e dava geldi. İşte olay hakkındaki tüm detaylar;

Evlendiler!

Şu sıralar Sadakatsiz dizisinde rol alan oyuncu Burak Sergen geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanmış ve 46 gün hastanede tedavi görmüştü. Sergen 2019 yılında nişanlandığı Nihan Ünsal ile nikah masasına oturmuştu.

Burak Sergen’den İhanet Açıklaması

Bu ara yoğun iş temposu sebebiyle İzmir’de yaşayan eşinin İstanbul’da olduğundan bile haberi olmadığını belirten Burak Sergen şu açıklamayı yaptı; “Çok üzgünüm ve sarsıldım. Bu bir aldatma. Aldatıldım, doğru. Artık yargı sürecindeyiz. Yarın (perşembe) dava açıyorum. Avukatım bütün delilleri belgeleriyle sunacak”.

Ünlü oyuncuya destek ise eski eşinden geldi. Işıl Sergen şu mesajı yayımladı;

“İyi ya da kötü günler hepimiz için. Kimsenin kötü günüyle sevinen bir insan asla olmadığım gibi oğlumun babasının bu durumdan en güçlü şekilde çıkacağına da eminim. İçinde bulunmadığım durumlarda da yorum yapmak ve konuşmak asla istemiyorum. Sadece adımın geçtiği kısımla ilgili açıklama yapmak zorunda kaldım. Bugün Haber sitelerine düşen haberin içinde, Burak Bey’le boşanma anlaşmamızda “15 milyon tazminat” aldığıma dair bölüm tamamen gerçek dışıdır. O zaman da açıkladığımız gibi dostane bir anlaşmalı boşanma gerçekleştirdiğimiz için kimsenin kimseden tazminat alacağı doğmamıştır. Yapılan yorumlara istinaden bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Bir ricam da bugün çıkan haberler de lütfen oğlumun dahil olduğu fotoları kullanmayınız. Hassasiyetinize teşekkür ediyorum. Işıl Sergen”

Burak Sergen Kimdir?

Nihan Ünsal’dan Burak Sergen’e Dava!

Sergen’in son dönemdeki açıklamalarının kendisiyle ilgili olumsuz bir algı oluşturduğunu düşünen Ünsal, mahkemeye başvurdu. HaberTürk’ten Aytekin Teker’in haberine göre; Sergen’in hastalık sürecinde yanında olduğunu dile getiren Nihan Ünsal, “COVID’in en yaygın olduğu dönemde hayatımı riske edip hastanede yanında kaldım. En kötü dönemlerinde kimse yanında değilken ben onun yanındaydım” dedi.

Kendisine karşı oluşturulan yanlış algıdan dolayı üzüntü yaşadığını açıklayan Ünsal, avukatına talimat vererek Sergen’e dava açtı. Uzaklaştırma kararı çıkarsa ünlü oyuncu, boşanma aşamasında olduğu Nihan Ünsal ile ilgili konuşamayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler