Magazin Haberleri » Kimdir » Neşe Erberk Kimdir?
Neşe Erberk Kimdir?
Neşe Erberk Kimdir?

Neşe Erberk Kimdir?

Eski “Türkiye Güzellik Kraliçesi” olan Neşe Erberk kimdir? Neşe Erberk kaç yaşında? Neşe Erberk aslen nereli? Neşe Erberk hangi burç? Neşe Erberk hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken  her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.


Neşe Erberk Kaç Yaşında? Neşe Erberk Aslen Nereli? Neşe Erberk Hangi Burç?

Neşe Erberk, 14 Ekim, 1964 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen İstanbullu olan Neşe Erberk, Terazi burcudur.

Neşe Erberk Kimdir?

Neşe Erberk, eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseyi bitirdikten sonra ” Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü”nü kazanan Neşe Erberk, Profilo’da iki sene ve Eczacıbaşı yıldız takımlarında bir sene voleybol oynamıştır.


Ardından 1982 senesinde katıldığı mankenlik yarışmasında bayan vizon seçilen Neşe Erberk, 1983 senesinde düzenlenen “Türkiye Güzellik Yarışması”nda birinci olmuştur. 1984 senesinde ise “Avrupa Güzeli” seçilen Neşe Erberk, 1987 senesinde kendi adına bir mankenlik ve fotomodellik ajansı açmıştır. 1990 senesine kadar mankenliğe devam eden Neşe Erbek, 1989 senesinde ABD’de Cadillac marka arabaların tanıtım kampanyasında özel manken olarak yer almıştır. 2001 senesinde yetenekli çocukların gelişimine katkıda bulunmak için “JoyFull House” adı altında anaokulu açan Neşe Erbek, ilerleyen zamanlarda yeni anaokulları açmaya da devam etmiştir.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Johnny Depp Kimdir?

Johnny Depp Kimdir?

Hollywood aktörü Johnny Depp kimdir? Johnny Depp kaç yaşında? Johnny Depp dizileri neler? Johnny Depp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir