Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Nazlı Tolga İkinci Kez Anne Oluyor

Nazlı Tolga İkinci Kez Anne Oluyor

-

Hollandalı işadamı Lawrence D. Brenninkmeyer ile 2013 yılında hayatını birleştiren eski haber spikeri Nazlı Tolga ikinci kez anne oluyor.

Nazlı Tolga Kimdir?

İkinci Kez Anne Oluyor

Başarılı haber spikerlerinden olan Nazlı Tolga aşkı uğruna gözyaşları içerisinde spikerliğe veda ederek 2013 yılında Hollandalı iş adamı Lawrence D. Brenninkmeyer ile hayatını birleştirmişti. Evlendikten sonra hayatına Brezilya’da devam eden Nazlı Tolga 2018 yılında ilk çocuğunu kucağına almıştı.

Bir süre Sao Paolo kentinde yaşayan Nazlı Tolga, eşinin işi sebebiyle önce Çin’de daha sonra Fransa’da son olarak ise Londra’da yeni bir hayata başladı. Eşi Lawrence D. Brenninkmeyer ile dünya’nın dört bir yanını gezen Nazlı Tolga sosyal medya hesabında ailesiyle bolca paylaşım yapıyor.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan eski spiker bu kez hesabından 2. kez anne olacağının müjdesini eşi ile birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşarak verdi. Tolga’nın fotoğrafına  arkadaşları ve sevenleri tarafından tebrik mesajları yağdı.

 

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...