Ana SayfaDedikoduMustafa Sandal: Rakamları Görünce Gülüyorum

İlgili Postlar

Mustafa Sandal: Rakamları Görünce Gülüyorum

Yeni yıl yaklaşırken ünlü şarkıcıların verecekleri konserlerde alacağı ücret de merak konusu oldu. Geçtiğimiz seneye göre yılbaşı için sahne fiyatlarını iki ya da üç katına çıkaran sanatçıların, aldıkları astronomik rakamlar ise adeta dudak uçuklattı. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Sandal, sanatçıların yılbaşı sahne ücretleri sorulması üzerine, “Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor ama ben yemem. Aslında halk da yemiyor” açıklamasında bulundu. Mustafa Sandal “Rakamları görünce gülüyorum” dedi. İşte o açıklamalar;

Ünlülerin Yılbaşı Tarifesi

Geçtiğimiz yıllarda sahneye çıkmak için 600-900 bin TL arası alan isimler, bu yıl milyonluk rakamlarla 2023’ü karşılayacak. Müzisyenler arasında en yüksek fiyatı alan Tarkan ise zirvede yer alıyor. Megastar, Kıbrıs’ta bir otelden 18 milyon TL alırken, onu 3 milyon TL’yle Bülent Ersoy, Hadise ve Özcan Deniz takip ediyor.

Tarkan – Kıbrıs, 18 milyon TL (Geçtiğimiz sene 15 milyon TL)

Bülent Ersoy – Azerbaycan, 3 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL)7

Hadise – Kıbrıs, 3 milyon TL – (Geçtiğimiz sene 900 bin TL)

Ajda Pekkan – Kıbrıs, 1.5 milyon TL (Geçtiğimiz sene 600 bin TL)

İbrahim Tatlıses – Belarus, 1.8 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 .3 milyon TL)

Yıldız Tilbe – Ankara, 1 milyon TL (Geçtiğimiz sene 900 bin TL)

Hande Yener – Kıbrıs, 1 milyon TL (Geçtiğimiz sene 600 bin TL)

Seda Sayan – Kıbrıs, 850 bin TL (Geçtiğimiz sene 750 bin TL)

Tuğba Yurt – Hatay, 600 bin TL

Sibel Can – İstanbul, 1.5 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL)

Özcan Deniz – Kıbrıs, 3 milyon TL (Geçtiğimiz sene 1 milyon TL )

Yılbaşında Azerbaycan’da Olabilir

Mustafa Sandal, eşi Melis Sütşurup ile birlikte  Etiler’de görüntülendi. El ele alışverişe çıkan ikilinin aralarındaki uyum dikkatlerden kaçmazken, Melis Sütşurup’un pembe terlikleri ise görenleri şaşkınlığa uğrattı. Ayaküstü kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Sandal, yılbaşı programının netleşmediğini fakat yüksek ihtimalle Azerbaycan’da olacağını söyledi.

Mustafa Sandal: Rakamları Görünce Gülüyorum

Sandal, sanatçıların yılbaşı sahne ücretleri sorulması üzerine ise, ”Normal bir zamana göre 2-3 kat daha fazla ücretler olabiliyor. Bu bir gerçek ama bazı isimlerin aldıkları rakamları görünce gülesim geliyor. Kimisi pr olsun diye fiyatını yüksek göstermeye çalışıyor ama ben yemem, aslında halk da yemiyor. 30 yıldır bu sektördeyim ben yemem” dedi.

“Ekibi Yaşamıştır”

Tarkan’ın yılbaşı gecesi 18 milyon TL alacak olması hatırlatılan Sandal, ”Öyleyse ekibi yaşamıştır” diyerek gülümsedi. Sandal son olarak ekleme yaparak; ”Aralık ayında 8-9 farklı ülkede konser vereceğim ama mayıs ayı bir sürprizim olacak ki çok konuşulacak. Şimdi projem hakkında detay vermek istemiyorum ama bomba gibi geliyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler