Ana SayfaÜnlülerMurat Başoğlu yargıda hesap verecek!

İlgili Postlar

Murat Başoğlu yargıda hesap verecek!

Murat Başoğlu yargıda hesap verecek! Murat Başoğlu’nun Beyaz TV’yi basarak, “Söylemezsem Olmaz” ekibini silahla tehdit ettiği iddialarını gündeme getiren “Söylemezsem Olmaz” ekibi, Başoğlu ile yargı önünde hesaplaşacaklarını söyledi. Detaylar haberimizde…

Murat Başoğlu’nun intihar ve silahla kanal basma haberi yalan mı?

Ece Erken’in Murat Başoğlu iddiası

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında bomba bir iddia gündeme geldi. Programın sunucularından Ece Erken, Murat Başoğlu’nun Beyaz TV’yi basıp silahla tehdit ettiğini, programın yapımcısı Bilal Özbilge’nin ağzına silah dayadığını ve masaya üç kurşun koyarak, “Ayrıca bunlardan biri Ece’ye, biri Nihat’a biri Bircan’a” dediğini iddia etti.

Murat Başoğlu kimdir?

Bilal Özbilge iddiaları doğruladı

Ece Erken, “Beni susturmayın” diyerek iddialarını sıraladı, yapımcı Bilal Özbilge de programa bağlanarak, iddiaları doğruladı.

Murat Başoğlu’nu mahkemeye verecekler

Söylemezsem Olmaz ekibi, programın bugünkü yayında, Murat Başoğlu ile yargıda hesaplaşacaklarını ve iddia ettikleri bu olayı ispatlayacak görüntülere sahip olduklarını söyledi.

Murat Başoğlu hakkında gündeme gelen iddiaların ardından, Sabah’tan Mevlüt Tezel konuyu değerlendirdiği bir yazı kaleme aldı. Tezel’in o yazısı:

Beyaz TV’de bu hafta Murat Başoğlu’nun intihar ettiği haberi yayınlanmıştı.

Bu haber ışık hızıyla internet sitelerine, TV kanalarına yayıldı. Ve sonunda haberin yalan olduğu ortaya çıktı. Önceki gün Murat Başoğlu’nun Beyaz TV kanalını bastığını, haberi yapan programın yapımcısı Bilal Özbilge’nin ağzının içine silah soktuğu iddia edildi. Ece Erken, canlı yayında Başoğlu’nun Beyaz TV’yi basarak, yapımcıyı yakaladığını ve hatta masaya üç kurşun koyarak, ‘Bunlardan biri Ece’ye, biri Nihat’a, biri Bircan’a’ dediğini iddia etti. Ece Erken yaşananları “Beni susturmayın” diye anlatırken, yapımcı Bilal Özbilge de programa bağlanarak, olayı teyit etti. Olay yalancı çoban hikayesine döndü!

“Başoğlu intihar etti” diye yalan söyleyecek kadar alçalan bir yapımcının, sunucunun şimdi de yalan söylemediği ne malum! Bu aşağılık yalan haberi yapan; bu yalanı da söyler!

Eğer bu kanal basma haberi doğruysa da lütfen kendinizi Murat Başoğlu’nun yerine koyun.

Başoğlu’nun daha önce yaşadıklarını iğrenç bulabilir, ondan nefret edebilirsiniz.

Ancak Başoğlu da hataları ve doğrularıyla bir insan. Başoğlu kadar hayatı ablukaya alınan, doğru haberlerin yanında birçok da yalan haber yapılan bir ünlü hatırlamıyorum. Türkiye’de manyak çok. Bugün biri çıkıp Başoğlu’nu vursa ne diyeceğiz? Bu, yapımcı Bilal Özbilge’nin kaçıncı yalan haberi? Programlarında yaşanan canlı yayın kavgaları o kadar çok ki…

Bilal Özbilge de şapkasını önüne koyup kendini sorgulamalı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler