Ana SayfaÜnlülerMüjde Ar "Canım Biriciğim,Kardeşim,Bir an Önce İyileş"

İlgili Postlar

Müjde Ar “Canım Biriciğim,Kardeşim,Bir an Önce İyileş”

Sinema sanatçısı Müjde Ar, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Mehtap Ar’ın doğum gününde sosyal medyadan duygusal bir mesaj yayınladı. Detaylar haberimizin devamında…

Müjde Ar kimdir?

Duygusal Paylaşım

Sinema sanatçısı Müjde Ar, 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Mehtap Ar’ın doğum gününde sosyal medyadan duygusal bir mesaj yayınladı. Ar “Canım biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı herşeyim, bir an önce iyileş” notu ile paylaşım yaptı.

Müjde Ar’ın Facebook sayfasından yaptığı duygusal paylaşıma takipçileri mesaj yağmuruna tutarak dualarının Mehtap Ar için olduğunu belirttiler. Sanatçı Mehtap Ar üç aydır Koç Üniversitesi Hastanesi’nde yoğun bakımda akciğer tedavisi görüyor.

Müjde Ar’dan Kardeşinin Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Müjde Ar’ın kanser tedavisi gören kardeşi kardeşi Mehtap Ar geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alındı. Müjde Ar kardeşinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Ar, kardeşi Mehtap Ar’ın sağlık durumu ile ilgi şu açıklamayı yaptı;

“8 Ocak’ta tedavisinde kullanılan ilacını almak üzere kontrol için hastaneye gittiğimizde yatırdık. 3-4 gün sonra durumu kötüleşti. 5 gün yoğun bakıma kaldırıldı. Sonrasında yoğun bakımdan çıkardık 1 gün odasında kalabildi. Beyine pıhtı attığı için yeniden yoğun bakıma kaldırıldı. Söz (Ar), Sezen (Aksu), Ercan (Karakaş) ve ben hep oradaydık. 3 haftadır oradayız. Şu an durumu kritik..

Ailece perişan olmuş durumdayız, çok üzücü günler geçiriyoruz, sürekli dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama çok fazla reaksiyon alamıyoruz. Bilinci tam yerinde mi onu da anlayamıyoruz, sürekli uyku halinde. İyileşmesi için dua ediyoruz. Sevenleri çok gelmek istiyorlar ama koronavirüs nedeniyle almıyorlar.

Uzun süre hastanede kaldığı için kendisine de koronavirüs testi yapıldığını belirten sanatçı Müjde Ar, test sonucunun negatif çıktığını belirtti. “Benim ne olduğum hiç önemli değil, biricik kardeşim benim her şeyim. İyi olması için dua ediyoruz, 5 gündür yeniden yoğun bakımda.

Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. İmmüno terapisi iyi gelmişti. Vücutta başka bölgeye de sıçrayınca yeniden yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 yıldır bir mucize yaşadık aslında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler