Ana SayfaKimdirMetin Ağırman Kimdir?

İlgili Postlar

Metin Ağırman Kimdir?

Metin Ağırman Kimdir? Genç oyuncu Metin Ağırman kaç yaşında? Metin Ağırman aslen nereli? Metin Ağırman hangi burç? Metin Ağırman biyografisi ve hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde.

Terazi burcu ünlüler

Metin Ağırman kaç yaşında? Metin Ağırman aslen nereli? Metin Ağırman hangi burç?

1 Ekim 1999 doğumlu olan Metin Ağırman aslen Mardinlidir. Şu an 21 yaşında olan genç oyuncu Metin Ağırman terazi burcudur.

Mardinli ünlüler

Metin Ağırman Kimdir?

1 Ekim 1999 senesinde Mardin – Dargeçit ilçesinde dünyaya gözlerini açan Metin Ağırman, ailesiyle beraber Mersin’e göç etti ve çocukluk yıllarının yanı sıra eğitim – öğretim yaşamını da Mersin ilinde sürdürdü. Genç oyuncu Metin Ağırman, yaşamını tiyatro ve sinema oyunculuğuyla devam ettirme kararı aldıktan sonra İstanbul’a gelerek burda yaşama başladı. 2015 senesinde İstanbul iline gelmiş olan Ağırman ilk set tecrübesini de reyting konusunda rekorlar kıran Çukur adlı dizi de yaşadı.

Okulda düzenlenen pek çok tiyatro gösterisinde de sahnede kendisine yer bulan Metin Ağırman ,aldığı özel eğitimler sayesinde Türkiye’de popüler pek çok dizi de yer almayı başaran başarılı isimlerden.

2015 yılından bu zamana kadar ‘Çukur’ adlı dizinin yanı sıra ‘Arka Sokaklar’, ‘Kalp Atışı’, ‘Çocuklar Duymasın’ ve ‘Söz’ adlı dizilerde rol alan genç oyuncu Metin Ağırman’ın oyunculuk deneyimi okul yıllarındaki tiyatro gösterilerine dayanıyor.

Metin Ağırman geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda da; ‘Hayallerinizin peşinden koşup güneşi yakalayın’ ifadelerine yer vermişti.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler