Pazartesi, Haziran 14, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Meryem Uzerli: Sağlıklı İlişki Dönemindeyim

Meryem Uzerli: Sağlıklı İlişki Dönemindeyim

-

Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında olan Meryem Uzerli bu kez özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yaptı. Meryem Uzerli “Sağlıklı ilişki dönemindeyim” dedi. İşte güzel oyuncunun o açıklamaları;

Moskova’da Tanınıyorum

Meryem Uzerli, Rusya’da “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde oynadığı “Hürrem Sultan” rolüyle tanındığı için Moskova’da sıcak karşılandığını ve birçok insanla tanıştığını söyledi. Ünlü oyuncu, “Daha önce yaptığım işlerin insanların kalplerini ısıttığını ve onlara mutluluk getirdiğini burada gördüm. Bu da benim için en büyük hediyelerden biridir” dedi.

Kovan filminde canlandırdığı Ayşe karakteri için Uzerli, daha önce buna benzer bir karakteri canlandırmadığını ve bunun filmdeki rol tercihinde etkili olduğunu dile getirdi ve “Ayşe karakteri, şu ana kadar oynadığım karaktere benzemiyor. Ayşe, daha sakin ve daha melankolik bir karakter. Senaryoyu okuduğum zaman, bu projede mutlaka olmak istedim. Bu benim için değişik bir deneyim oldu” diye ekledi.

Çekimlerin Gürcistan sınırları yakınında gerçekleştiğini söyleyen oyuncu, çekim süresince doğayla iç içe olduğunu belirtti. Meryem Uzerli, “Burada inanılmaz bir doğayla karşılaştık. Filmin bazı yerleri, 3 bin metre yükseklikteki bir dağın tepesinde çekildi. Bazen bulutları ayaklarımızın altında görüyorduk. Şehir hayatına tekrardan nasıl alışacağımı bir an düşünmeye başlamıştım” ifadelerini kullandı.

Meryem Uzerli’nin Sosyal Medyada Gündem Olan Annelik Heyecanı…



En Büyük Antideprasan Doğa

“Kovan” filminin büyük kısmının doğa için ayrıldığına ve doğayla ilgili derin mesajlar içerdiğine dikkati çeken oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

“Doğayı kaynak olarak sürekli kullanıyoruz. Doğadan sürekli alıyoruz ama geri vermiyoruz. Şehirde sürekli hızlı bir hayatı yaşıyoruz. Şehirde arabalar, trafik, telefonlar, teknoloji var ama nefes alıp, doğa içinde olursak, kendi kendimize kavuşuruz. Dünyanın en büyük antidepresanı doğadır. İnsanoğlu, doğadan gelen bir varlıktır. İnsan olarak doğadan uzaklaşırsak, kendimizden de uzaklaşmış oluyoruz. Kovan filminin hikayesi de zaten budur.”

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı



Meryem Uzerli: Sağlıklı İlişki Dönemindeyim

Güzel oyuncu yaptığı açıklamada “Aşktan uçmuyorum. Aşk insanı darmaduman eden bir his.İhtiyaç duyduğum ve sevdiğim bir duygu. Şu sıra kendi içime döndüğüm; aşkı, sevgiyi ve sağlıklı bir ilişki yaşadığım dönemdeyim” diye konuştu.

Meryem Uzerli kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Can Yaman Diletta Leotta Maçı Birlikte İzledi

Can Yaman Diletta Leotta Maçı Birlikte İzledi

0
Can Yaman Diletta Leotta maçı birlikte izledi. Takımının kazanmasıyla sevinç yaşayan Leotta, Instagram hesabından maç sonu Yaman'ın maskeyle yüzünü kapattığı üzgün hallerini paylaştı. İşte...
Efe Uygaç: Yayıncı Olarak Anılmak İstiyorum

Efe Uygaç: Yayıncı Olarak Anılmak İstiyorum