Ana SayfaKimdirMert Erdoğdu Kimdir?

İlgili Postlar

Mert Erdoğdu Kimdir?

Güldüy Güldüy Show ile ekran karşısına geçen Mert Erdoğdu kimdir? Mert Erdoğdu kaç yaşında? Mert Erdoğdu aslen nereli? Mert Erdoğdu hangi burç? Mert Erdoğdu dizileri neler? Mert Erdoğdu filmleri neler? Mert Erdoğdu hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Mert Erdoğdu Kaç Yaşında? Mert Erdoğdu Aslen Nereli? Mert Erdoğdu Hangi Burç?

Mert Erdoğdu 1 Ocak Mert Erdoğdu 2007 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Mert Erdoğdu, Oğlak burcudur.

Mert Erdoğdu Kimdir?

Güldüy Güldüy Show Çocuk programı ile ismini duyurmayı başaran Mert Erdoğdu 2007 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlköğretimde eğitim hayatını sürdüren Mert Erdoğdu Güldüy Güldüy dışında dizi, sinema ve reklamlarda da yer almaktadır.

Henüz 8 aylık iken yürümeye başladığı belirtilen Erdoğdu’nun ilkokula başladığının ilk haftasında okumayı öğrendiği ve IQ testine girdiğinde sonucun 154 çıktığı belirtilmiştir. Bu nedenlede eğitim şeklinin değiştirildiği belirtilmektedir.

Babası özel şöförlük yapmaktadır. Küçükçekmece Belediyesi İnönü Bilgi Evi’ne gitmekte ve satranç kulübüne üyedir. Annesi Deniz Erdoğdu oğlunun uzaya, bilime, teknoloji ve robotlara bir hayli ilgi duyduğunu belirtmektedir. Ayrıca fizik ve kimya dersleri alan Erdoğdu gelecekte bilim adamı olmak istemektedir. Ailenin tek çocuğudur.

Bugüne kadar Hyundai Assan, QNB Finansbank, Ülker İçim Peynir, Unilever, Ziraat Sigorta, Enpara, Turkcell, Maranga lingerie, Aycan Tekstil, Hasret Bitti sinema filmi, Kördüğüm ve Yeter dizisi gibi bir çok reklam ve filmde rol almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler