Ana SayfaDedikoduMehmet Ali Erbil Bir Kez Daha Ekranlara Geri Dönüyor!

İlgili Postlar

Mehmet Ali Erbil Bir Kez Daha Ekranlara Geri Dönüyor!

Ramazan aylarının vazgeçilmez programı haline gelen Çarkıfelek yarışması, ekranlara geri dönüyor. Yarışmanın eğlenceli sunucusu Mehmet Ali Erbil, samimi sunumu ile izleyiciyi ekranlara çekmeye çalışacak.

Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek Yarışması İle Ekranlara Geri Dönüyor

Çarkıfelek yarışmasıyla bütünleşen, eşsiz sunumu ve olay yaratan sözleri ile sık sık magazin gündeminde yerini alan Mehmet Ali Erbil, ekranlara geri dönüyor. Mehmet Ali Erbil’in ekranlara geri döneceğini gazetede ki yazısında bahseden Mesut Yar, şu ifadeleri kullandı;

Ramazan hazırlıkları başladı. Ekranlar her güne bir yarışma ile bizi eğlendireceğe benziyor. Kanal D’nin elinde ciddi bir “Ben Bilmem Eşim Bilir” stoğu bulunuyor…Ve Show TV yine Mehmet Ali Erbil ile anlaşmış. Büyük ihtimal yine “Çarkıfelek” izleyeceğiz. O da olmazsa “Şans Kapıda” türünden bir içeriğe çalışılıyor… Star TV’nin elinde “Eyvah Düşüyorum”un yayın hakları var. O içeriğe kimi koysan boş geçmez… Atv ekranının Ramazan’da izlenmeme gibi bir sorunu yok. Nihat Hatipoğlu hoca iftarlı sahurlu saatini bekliyor. Acaba diğerleri ne yapıyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler