Ana SayfaÜnlülerMasterChef Murat "2. Sayfa" Pragramında İsyan Etti!

İlgili Postlar

MasterChef Murat “2. Sayfa” Pragramında İsyan Etti!

Acun Ilıcalı’dan yine muhteşem bir proje geldi! Son dönemde MasterChef Türkiye yarışması, büyük yankı buldu. TV8 ekranında izleyicilerle Pazartesi ve Salı günleri buluşmakta olan MasterChef Türkiye yarışması büyük ilgi görmeye devam ediyor. MasterChef Türkiye programın son bölümünde Murat’ın garip hareketleri şefleri kızdırmış, bir türlü uyarıları dikkate almayan Murat, hem ekran önünde hem de ekran gerisindeki agresif tutumları nedeniyle diskalifiye edilmişti. Son olarak, Masterchef yarışmasından diskalifiye edildikten sonra gündemden düşmeyen Murat Özdemir, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına telefonla bağlandı. Murat Özdemir, merak edilenleri anlattı. İşte Murat Özdemir’in açıklamaları…

Masterchef Türkiye’de Beklemeyen Diskalifiye!

Murat Özdemir’in açıklamaları…

“Survivor’dan çıkarıldığımla ilgili bir bilgim yok. Acun abi yaptıysa bir bildiği vardır. Acun Baba’yı severim. Diskalifiyeden benim haberim yoktu. Evde çekime gideceğim diye bekliyordum. Yayını izlerken diskalifiye edildiğimi öğrendim. Haber verilseydi hoş olurdu. Ben bu camiaya çıktığıma bile pişmanım. Telefon kullanmasını bile bilmem. Telefon kullanana kızan adamın. Üstüme kimse su dökemez. 32 senedir bu işi yapıyorum. Oradaki jüriler bile benimle baş edemez. Geldiğimiz hale bak”

Tamamen trol yapalım dedik, sanırım dozunu kaçırdık. Bütün insanlardan özür diliyorum…

“İki dil biliyorum. Fransızcam var, İngilizcem var. Çok kültürlüyüm. Kameralar dışında kimse beni çekemiyor. Baktılar benden iyi bu adam, çıkardılar. Aynı yarışmada olduğu gibi. Önce bana ‘jüri ol’ dediler, sonra’ yarışmacı ol’ dediler. Bana ne derlerse onu yaptım. Ben yarışmacı olacak adam mıyım? Dalga mı geçiyorsunuz? O kadar çaylağın içerisinde bir tane profesyonel. İnsan hayatında kötü anları olabilir. Bu da benim kötü anımdı. Özür dilerim, bir daha olmaz. Kimseye, kişiye küfür etmedim. Bizim mutfak ortamı küfürlüdür zaten. Aşçılar bilir. Bizim de ağzımız alışmış. İlk defa televizyona çıkınca böyle oldu.Ben sinirli bir kişi değilim. Tamamen trol yapalım dedik, sanırım dozunu kaçırdık. Bütün insanlardan özür diliyorum. Eşim var, iki çocuğum var. Okul arkadaşları var. Bunları düşünmek lazım. ‘Bana söz hakkı verirler de, özür dilerim’ diye düşündüm.”

Sokağa çıktığımda insanlar beni tanıyor ama bu umurumda değil…

“Ortaköy’de dayak diye bir şey yok. Ben 40 senelik Ortaköylüyüm. Burada bize kalkan eller kırılır. Kim kimi dövecek? Benim amacım şöhret olmak değil ki. Ben şöhret olmadım. Sokağa çıktığımda insanlar beni tanıyor ama bu umurumda değil. Programda biraz ön plana çıkmak isteyip şımardım galiba. Olmayacak işler yapmışım.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler