Ana SayfaÜnlülerMaisie Williams 'Game of Thrones'un Ne Zaman Döneceğini Açıkladı

İlgili Postlar

Maisie Williams ‘Game of Thrones’un Ne Zaman Döneceğini Açıkladı

Genç ve başarılı aktris Maisie Williams’a göre final sezonu 2019 Nisan’ında prömiyer yapacak! Neden mi? Gelin hep birlikte haberimizden Maisie Williams’ın yaptığı açıklamalara ve Game of Thrones yorumlarına bakalım. Yaptığı son açıklamalara bakılırsa Game of Thrones’un yıldızlarından Maisie Williams, dizinin ne zaman geri döneceğini biliyor. Dizinin Arya Stark’ı, yeni filmi Early Man için verdiği röportajlarda dizinin yeni sezonunun ne zaman geleceğiyle ilgili bilgiler verdi.

2019 yılını beklemeleri gerek…

Taht Oyunları (Game of Thrones), Amerika’da HBO, Türkiye’de ise CNBC-e’de yayınlanıyor ve şu ana dek yapılmış en büyük dizi yatırımı ünvanına sahip olan dizi, Game of Thrones’un olay yaratan yedinci sezonu birtakım şoke edici gelişmelerle sonlanmış ve dizinin yaratıcıları izleyenlere yeni sezon için 2019 yılını beklemeleri gerektiğini söylemişti. Game of Thrones dizisine yönelik yaptığı açıklamada ünlü yıldız Williams: “Aralık’ta prodüksiyonu bitirip yeni sezonun ilk bölümünü 2019 Nisan’ında yayınlamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“İzleyen herkesi tatmin etmesi için…”

Şu ana dek yapılmış en büyük dizi yatırımı ünvanına sahip olan dizi, Game of Thrones’un yeni sezonuna dair yaptığı açıklamasında başarılı oyuncu Maisie Williams şunları vurguladı: “Önümüzdeki sezonda o kadar fazla şey olacak ki diziyi aceleye getirmek istemiyoruz. Son kurguda çok ama çok önemli şeyler olacak. Hayranlarımıza çok şey borçluyuz. Yeni sezonun harika olması ve izleyen herkesi tatmin etmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.”

“Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum…”

Arya’nın hikayedeki akıbetine dair yorumlarda da bulunan başarılı oyuncu Maisie Williams: “Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya’nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler