Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaÜnlülerKüçük Azeri Şarkıcı Türkiye İçin Ağlıyor!

Küçük Azeri Şarkıcı Türkiye İçin Ağlıyor!

-

Akdeniz ve Ege bölgesinde çıkan yangınlar, Türk şarkıcılar kadar Azeri şarkıcıları da derinden etkiledi. 11 yaşındaki Azeri şarkıcı, Türkiye yangınları için gözyaşı döktü!

Yangınlar Beni Çok Üzdü

Kardeş ülke Azerbaycan 100 kişilik bir ekip ile Türkiye’nin yangınlarla mücadelesine destek olurken, Azerbaycan’ın en küçük ve en ünlü şarkıcısı 11 yaşındaki Kamilla Mamedzade ise Türk halkına geçmiş olsun mesajlarını iletti. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a gözyaşları içinde konuşan Mamedzade, “Türkiye’deki yangınlar beni çok üzdü. Ben de Türk halkının yaralarını sarması için, elimden ne gelirse yapmak istiyorum. Yangınlar söndürülünce kardeş  ülkemizde konser vermek istiyorum.” dedi.
Ünlü sanatçı Onur Akay, Mamedzade’nin tam bir Türk aşığı olduğunu da dile getirdi.
Güçlü sesi ve farklı yorumuyla bugüne kadar sadece Azerice değil, İngilizce şarkılar da söyleyen Kamilla Mamedzade, Bakü’deki Küçük yaşına rağmen yaptığı başarılı projeler sayesinde farklı ülkelerde birçok kez ödüle layık görüldü ve Azerbaycan’ın Milli Kurtuluş Gününe özel İngilizce “Azerbaycan” şarkısını seslendirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...