Ana SayfaDedikoduKozan Belediye Başkanı Özgan'dan Farah Zeynep Abdullah'a Tazminat Davası Açtı

İlgili Postlar

Kozan Belediye Başkanı Özgan’dan Farah Zeynep Abdullah’a Tazminat Davası Açtı

Son dönemlerde Bergen filmiyle gündemde olan Farah Zeynep Abudullah dava şokuyla karşı karşıya kaldı. Kozan Belediye Başkanı Özgan’dan Farah Zeynep Abdullah’a tazminat davası açtı.

“Şiddet İçerdiği İçin Yayınlanmayacak”

Bergen’ in, yayınlandığı Cuma günü itibariyle gündeme yerleşirken, Katil Halis Serbest’ in ikamet ettiği Adana’ nın Kozan ilçesinde de gösterime girdiği, fakat sonradan vizyondan kaldırıldığı öne sürüldü. Ortaya çıkan bu iddia, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan nezlinde yalanlandı. Bergen’ in Kozan’ da henüz gösterime  girmediğini fakat sinema yöneticilerinin yayınlanması için rezervasyon yaptırmış olabileceğini ileten belediye başkanı, filminin şiddet içerdiğini bu sebeplede yayınlanmasına asla izin vermeyeceğini anlatırken “Vizyona hiç girmeyen film nasıl yayından kaldırılır? Araştırdım film şiddet içeriyor, bu nedenle ilçede hiç yayınlanmayacak” şeklinde ifade etti…

Farah Zeynep Abdullah’ dan IQ ‘lu Gönderme!…

Belediye başkanının şoke eden ifadeleri sosyal medyada çalkalanırken filmde Bergen’ e hayat veren oyuncu Farah Zeynep Abdullah imalı bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu, Twitter sayfasından belediye başkanının o açıklamasını alıntılayarak ve kendisinide etiketleyerek bir ‘IQ testi’ yolladı. Farah Zeynep Abdullah’ın jet hızındaki bu paylaşımı çok kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Farah Zeynep Abdullah kimdir?

Kozan Belediye Başkanı Özgan’dan Farah Zeynep Abdullah’a Tazminat Davası Açtı

Farah Zeynep Abdullah’ın IQ testli paylaşımına, “Farah Zeynep Abdullah IQ testi yollamış. Bu ne demek oluyor? Bir sanatçıya yakışır mı?” diyen Başkan Kazım Özgan oyuncu hakkında ‘hakaret’ suçundan 100 bin liralık tazminat davası açtı. Başkan Özgan, tazminatı kazanması halinde sosyal yardım derneklerine bağışlayacağını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler