Ana SayfaDedikoduKısmetse Olur Birincilerinden Kısmet Olmadı Haberi Geldi

İlgili Postlar

Kısmetse Olur Birincilerinden Kısmet Olmadı Haberi Geldi

Kısmetse olur birincilerinden kısmet olmadı

‘Kısmetse Olur’ da birinci seçildikten sonra sevgilisi Didem Delen’e evlilik teklif eden Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzüğün değerinin 5 TL olduğu ortaya çıkınca çift yollarını ayırdı.

Yayınlandığı dönemde oldukça ses getiren ve tartışılan  Evlilik program ‘Kısmetse Olur’da birinci seçilen Adnan Kızıltaş ve Didem Delen ayrıldı. Ayrılık nedeni ise damat adayının sevgilisine verdiği yüzük…

EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNMUŞ

Programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer kadın adaylarla da flört ettiği ileri sürülen Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e bir yüzük aldığı ve evlilik teklifinde bulunduğu öğrenildi.

KUYUMCUYA GİTTİ, ALDIĞI YANITLA ŞOKE OLDU

Ancak Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzük sevgilisinin parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcu tamircisine gitti. Tektaşının küçültülmesini istediğini belirten Didem Delen aldığı yanıtla şoke oldu.

YÜZÜĞÜN DEĞERİ 5 LİRAYMIŞ

Kuyumcu tamircisi, yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu dile getirince Delen, soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavgaya tutuşan çift ayrılık kararı aldı. Yarışmacıların oyuncu olduğu, belirli bir ücret karşılığında proğramda oldukları vs gibi oldukça fazla şekilde tartışmaya sebep olan, bir çok kez tartışmalarıyla gündeme gelen programdan belli sayı da ünlü olmayı başarmış yarışmacıda çıktı. Programın en çok tartışılan ve sevilen isimlerinden Eser West survıvor programında yarışmacı olmuş, ancak açlık olaylarına dayanamamış ve diskalifiye olmuştu..

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler