Ana SayfaDedikoduKibariye'den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar

İlgili Postlar

Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar

Önceki akşam komedyen Doğu Demirkol’un programına katılan Kibariye önemli açıklamalarda bulundu. Programda Seda Sayan ile sarıldıkları pozu gören Kibariye, alkış tutmaya başladı. Seda Sayan’ı kendisinin keşfettiğini iddia eden Kibariye, “Şu Seda’yı ne zaman görsem içimin yağları eriyor” dedi. Kibariye’den Seda Sayan hakkında flaş açıklamalar geldi. İşte o açıklamalar;

Yaşadıklarını Anlattı

Kibariye, geçtiğimiz aylarda Psikolog Gökhan Çınar’ın sunumuyla yayınlanan ‘Paylaş Benimle’nin konuğu oldu. Üç gün üst üste programda yer alan Kibariye, çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlattı. Kibariye, programın üçüncü gününde Seda Sayan itirafıyla gündem oldu. Seda Sayan ile bir dönem aynı evde yaşadıklarını ve Sayan’ın kendisini adeta çekip çevirdiğinden bahsetti.

Sahne hayatına başladığı dönemleri anlatan Kibariye, Seda Sayan ile aynı yerde çalıştıklarını ve bir dönem aynı evde yaşadıklarını, Sayan’ın kendisinin kazandığı paradan kalacağı eve kadar kendisini yönlendirdiğini söyledi.

Şarkıcı, Sayan’ın para işlerinden anlamadığını bildiği için kendisine hep yardımcı olduğunu ve bu yüzden ona çok büyük bir minnet borcu olduğunu ifade ederken duygulandı.

“Paramı Aldı”

Çalıştığı yerden alamadığı parasını da Seda Sayan’ın aldığını anlatan Kibariye, “Paramı vermediler. Onun mücadelesini Seda verdi. ‘Bu kız burada saatlerce şarkı söylüyor. Gırtlağı kıpkırmızı’ dedi. Paramı aldı.”

Kibariye’den Seda Sayan Hakkında Flaş Açıklamalar

Önceki gün Doğu Demirkol’un programına katılan Kibariye, Seda Sayan ile sarıldıkları pozu görünce alkış tutmaya başladı. Kibariye, Seda Sayan’ı kendisinin keşfettiğini iddia etti.

Sayan ile 40 sene aynı evde yaşadığını söyleyen Kibariye, şöyle devam etti:

Şu Seda’yı ne zaman görsem içimin yağları eriyor. Biz aynı evde 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim, kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah çok güzel kadın. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin var mı senin?’ dedim. Azıcık şarkı okudu.

“Bana da alt kadro lazımdı. Seda’yı ben o zaman keşfettim” diyen Kibariye şöyle devam etti; “Başka kimseye böyle bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi çok güzeldir Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa aynı öyledir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler