Ana SayfaKültür ve SanatMüzikKenan Doğulu'dan Hollywood Filmlerini Aratmayacak Yeni Bir Klip "Boğazımdan Geçmiyor"

İlgili Postlar

Kenan Doğulu’dan Hollywood Filmlerini Aratmayacak Yeni Bir Klip “Boğazımdan Geçmiyor”

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu’nun çok sevilen son stüdyo albümü “Vay Be”nin beşinci klib, “Boğazımdan Geçmiyor” a geliyor! Klip, 9 Nisan Cuma günü Doğulu Productions tarafından tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında olacak. İşte Detaylar…

Kenan Doğulu ‘dan Beren Saat’e Romantik Kutlama

Kenan Doğulu’dan Hollywood Filmlerini Aratmayacak Yeni Bir Klip “Boğazımdan Geçmiyor”

Volkswagen’in katkılarıyla hazırlanan ve Kaan Ran Özsoy’un yönetmenliğini üstlendiği “Boğazımdan Geçmiyor” klibi, sanatçı için daha önce çekilen ve Ida Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, “Dön Gel” ve “Sorma” parçalarının animasyon kliplerinin devamı niteliğini de taşıyor. Kliplerde 3D animasyon teknolojilerinin kullanımına öncülük yapan ve yurt dışında da ödüller almış olan ilk iki projenin aksine, “Boğazımdan Geçmiyor” klibinde Kenan Doğulu karşımıza oyuncu olarak çıkıyor. Klip, Tokyo’da, yakın gelecekte ve cyberpunk bir dünyada geçiyor. Sanatçının duygularını, yalnızlık hissini destekleyecek şekilde tasarlanmış distopik bir atmosfer ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan proje, alışılmış klip kültürünün dışında bir sinematografik zenginlikle dikkatleri üzerine çekiyor.

Klip Çok Gizemli

Klip, uzun zamandır ayrı kaldığı ve nerede olduğunu bilmediği kız arkadaşı ile ilgili gizemli bir mesaj alan sanatçının, bu mesajın sonunda gördüğü bir sembolün etkisi ile kız arkadaşını bulmayı planladığı bölgelere doğru yola çıkması ile başlıyor. Arayışı istediği gibi gitmezken yolda karşılaştığı diğer sembollerin aslında kendisini farklı bir oyuna dahil ettiğini fark ederek şehirde dolaşması ile devam ediyor. Klipte verilen mesajlar izleyiciyi runik harflerin gizemli dünyasına çekerken sembollerin anlamları klibin içerisinde açıklanmıyor ve izleyicinin sanatçının geçirdiği süreci çözmesi bekleniyor.

“Boğazımdan Geçmiyor” klibi 9 Nisan’da Tüm Dijital Platformlarda…

Sözleri ve bestesi Kenan Doğulu’ya, düzenlemesi Ozan Doğulu’ya ait olan şarkının klip yönetmenliğini yapan Kaan Ran Özsoy aynı zamanda konsept tasarımlarını ve CGI sahnelerini de hazırladı. Tamamen green screen’de çekilen klibin yapımcılığı İlkay Akartuna ve post prodüksiyon yönetimini Eda Semiz üstlenirken, Kenan Doğulu’nun kostümü Merve Kırşan tarafından tasarlandı.

“Boğazımdan Geçmiyor” klibi 9 Nisan’da tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yayında olacak.

Kenan Doğulu kimdir?

İşte Kenan Doğulu’ dan “Boğazımdan Geçmiyor”

Söz & Müzik: Kenan Doğulu

Düzenleme: Ozan Doğulu

Yapım: Doğulu Productions

Miks: Aliş Kaygusuz

Mastering: Çağlar Türkmen

Perküsyon: Onur Nar

Akustik & Nylon Gitar: Caner Güneysu

Perdesiz Gitar & Yaylı Tambur: Cenk Erdoğan

Yönetmen: Kaan Ran Özsoy

Yapımcı: İlkay Akartuna

Görüntü Yönetmeni: Aşkın Sağıroğlu

Post Prodüksiyon Yönetimi: Eda Semiz

Konsept Tasarımı & CGI: Kaan Ran Özsoy

Stil Danışmanı: Merve Kırşan

Saç: Nuri Şekerci

Makyaj: Serkan Parmaksızoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler