Ana SayfaDizilerKara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü?

İlgili Postlar

Kara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü?

Yayınlandığı günden beri reytinglerde 1.sırada olan Kara Sevda dizisi dün geceki  son bölümüyle seyirciye heyecan dolu dakikalar yaşattı. Ozan’ın katilinin Zeynep olduğu öğrenilince ortalık iyice karıştı, Emir ve Asu  kardeşler büyük aşkı bitirmek  için ne oyunlar çevirdi, Nihan kardeşinin intikamını almak için neler yaptı işte dün akşam yayınlanan 59. bölümde olanlar

OZAN’IN KATİLİ ZEYNEP Mİ?

Deniz’in 1. yaş günü kutlaması yapıldığı sırada telefonuna gelen  videoyu izleyen Nihal şok  yaşar çünkü  videoda hastane odasında yatan kardeşini zeynep’in yastıkla boğduğunu görür. Kardeşinin boğulduğu anın görüntülerini izledikten sonra Nihan küçücük bir kar tanesinden çığa dönüşür. Öfkesinin önünde kimse duramaz. Emir ise Nihan’la Kemal’i ayırmak için Zeynep’in görüntülerini verdikten sonra Zeynep’i kaderiyle baş başa bırakmaz. Kaçırma operasyonunun düğmesine basmıştır bile.

Kara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü?

BÜYÜK AŞK BİTİYOR MU ?

Kemal izlediği görüntülere rağmen kardeşinin masum olabileceğine inanmakla kalmaz, bunu ispatlamanın yolunu da arar. Nihan ile Kemal arasındaki görüş ayrılığı tam da Emir’in istediği türdendir. Ancak hem Emir’in, hem de Asu’nun bilmediği en önemli şey, Nihan’la Kemal’in kara sevdası sonsuzdur, tüm engellere rağmen. Nihan’ın suç duyurusunda bulunmasıyla Ozan’ın ölümüne dair yeniden soruşturma açılır. Zeynep’ten sonraki durağın kendisine çıktığını düşünen Tarık için de çember daralmaktadır. Tarık kurban olduğundan habersiz Asu’nun hazırladığı kafese girmek üzeredir.

EMİR BEBEĞİ İÇİN ZEYNEP’İ KORUMAYA ÇALIŞIYOR

Emir, bebeğini taşıyan Zeynep’i herkesten kaçırmaya kararlıdır. Çünkü anne karnında bile olsa “hiçbir Kozcuoğlu hapse giremez” Ancak Asu, Emir’le aynı fikirde olmayacaktır.Asu, Nihan’ı Zeynep’e adım adım yaklaştıracak ipucunu ortaya döktüğünde, Kemal’in gölgesi de üstüne düşecektir. Asu’yu hayatının en zor dakikaları beklemektedir.

Kara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü?
Nihan saklandığı yerde Zeynep’i bulduğunda, unutulmaz bir yüzleşme yaşanır. Zeynep’e neden kardeşiniş öldürdüğünü sorar ve Zeynep’e olan kinini azaltmak için onu boğmaya kalkar  ve Zeynap’i kolundan tutup karakola götürmeye çalıştığı sırada yere düşen Zeynep kanlar içinde yerde kalır Nihal’e hamile olduğunu söyleyen Zeyenep yardım ister.  Nihan hiç beklemediği bir anda, nefreti ile merhameti arasında hayatının seçimini yapmak zorunda kalacaktır.

ZEYNEP’İ KİM VURDU ?

Dizinin son sahnesinde tekneyle kaçmaya çalışan Zeynep’in beklenmedik misafirleri vardır Nihan ve annesi Zeynep’e hesap sormak için peşine düşerler ve kaçmasına izin vermezler. Vildan hanım elinde silahla Zeynap’i vurmak ister annesine engel olmaya çalışan Nihal silahın ateşlenmesiyle neye uğradığını şaşırı çünki Zeynep kanlar içinde yere yığılmıştır. Olay yerine gelen Kemal kardeşini yerde kanlar içinde görünce ne yapacağını şaşırmıştı Zeynep’in hayatı durumu ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak.
Kara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü? Kara Sevda Dizisinde Heyecanlı Son Zeynep Öldü Mü?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler