Ana SayfaDedikoduKanalın Başını Yaktılar! RTÜK 450 Bin TL Ceza Kesti

İlgili Postlar

Kanalın Başını Yaktılar! RTÜK 450 Bin TL Ceza Kesti

Bülent Ersoy ile Banu Alkan’ın Diyalogları Pahalıya Patladı! RTÜK 450 Bin TL Ceza Kesti

Çekimlerine Hindistan’da 46 derece sıcakta başlanan programda Burcu Esmersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman ve Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy olan Hindistan, Nepal ve Vietnam’a giderek, 45 gün boyunca bu ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklardı. Muhteşem bir şovun bizleri beklediğini, ünlü isimlerin yaşayacakları diyaloglar, izleyenleri kahkahalara boğacaklarını düşünürken işler tam tersine döndü.  Bülent Ersoy ile ‘Afrodit’ lakaplı şarkıcı Banu Alkan, birbirine girdi. İkilinin diyaloglarından izleyicinin rahatsız olması üzerine RTÜK 450 bin TL ceza kesti. Bu olay sanatçıların sevenlerini ve izleyenleri şoka uğrattı.

Kavganın Perde Arkası

Banu Alkan’ın, Safiye Soyman’a marka giymesinden bahsettiğini duyan Bülent Ersoy’un sabrı taştı ve Banu Alkan’a; “Benim yanımda markadan bahsetmeyeceksin; çünkü bir tane marka giymedin. Tahtakale’den gelme kumaşlara sarınıyorsun” dedi. “Ayıp ediyorsunuz” diyen, Banu Alkan’a Diva; “Niye ayıp edeyim, gerçekler bunlar. Siz doğruları duymak istemiyorsanız, benim yanımda marka konuşmayın” dedi. Bu diyalog Banu Alkan ve Bülent Ersoy’un arasındaki gerilimi artırdı. Yaşanan tartışmanın ardından Banu Alkan ve Bülent Ersoy bir kez daha kavga etti. Bülent Ersoy Banu Alkan’ın hakaret ettiğini duyunca ok gibi yerinden fırladı.

Banu Alkan ve Bülent Ersoy’un kavgalarının ardından gelen şikayetler üzerine programı inceleyen RTÜK, programın izleyiciyi rahatsız eden diyaloglar içerdiğini belirledi. Bunun üzerine kanala, reklam gelirinin yüzde 1’ine denk gelen tam 450 bin liralık ceza kesildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler