Ana SayfaDedikoduKadir Doğulu ile İmam Nikahı Kıydığı İddia Edilen Sosyetik Ünlü 'den Açıklama...

İlgili Postlar

Kadir Doğulu ile İmam Nikahı Kıydığı İddia Edilen Sosyetik Ünlü ‘den Açıklama Geldi!…

Geçtiğimiz günlerde kadınlarla samimi görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Kadir Doğulu ile yasak aşk yaşadığı hatta imam nikahı kıydıkları ileri sürülen ünlü sosyetik güzel sonunda sessizliğini bozdu. Ünlü isim, sosyal medyasından yaptığı bir paylaşım ile çarpıcı açıklamalara imzasını attı. İşte Detayları…

Neslihan Atagül’den Kadir Doğulu’nun Kadınlarla Samimi Görüntülerine Açıklama Geldi!…

Kadir Doğulu ile İmam Nikahı Kıydığı İddia Edilen Sosyetik Ünlü ‘den Açıklama Geldi!…

3 yıllık aşklarını 2016 yılında taçlandırarak dünya evine giren ünlü oyuncular Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu ‘nun yuvalarının üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Önceki aylarda ‘Aşkın Tarifi’ adlı dizideki oyuncu partneriyle samimileştiği öne sürülen Kadir Doğulu ‘nun bu defa da gittiği bir eğlence yerinde kadınlarla sarmaş dolaş görüntüleri magazin haberleri ‘nde bomba etkisi yarattı.

Kadir Doğulu ‘nun uzunca bir zamandır baş harfi “S” olan bir kadınla birlikte olduğu hatta kadına ev tuttuğu öne sürülüyordu. Ünlü oyuncu ile bu kadının imam nikahı kıydıkları hatta bu olaydan eşi Neslihan Atagül ‘ünde haberdar olduğu ileri sürüldü…

Kadir Doğulu kimdir?

“Kadir Benim Çok Sevdiğim Bir Dostumdur”

Kadir Doğulu ‘nun imam nikahı kıydığı sosyetik ismin ünlü futbolcu Oktay Derelioğlu ‘nun eski eşi Sezer Çakır olduğu öne sürüldü. Çok kısa bir sürede sosyal medyada gündeme oturan Sezer Çakır, sosyal medyasından yayınladığı bir açıklamayla  hakkında çıkan o iddialara cevap verdi. Kadir Doğulu ile yakın arkadaş olduklarını ifade ederek imam nikahı dedikodusunu da sert bir dille yalanlayan sosyetik güzel, şunları söyledi; “Sosyal medyada birkaç gündür hakkımda ortaya atılan iddiaları çok ciddiye almamakla birlikte ailemin ve yakın dostlarımın gerçekleri bildikleri için duruma sessiz kalmamın daha da büyütüleceğini söyleyerek gerek Kadir’e gerek ailesine ve kendi aileme olan saygımdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim. Ben bir magazin figürü değilim bu sebepten de böyle bir haberin içinde yer almak son derece rahatsız edici. Kadir benim çok sevdiğim bir dostumdur diğer etrafımdaki tüm dostlarım gibi. Bu çıkan haber tamamen kötü niyetle yapılmış bir senaryodan ibarettir böyle bir şey söz konusu değildir.”

“Kimsenin İkinci Eşi Olmadım…”

“Ayrıca hayatım boyunca kimsenin ikinci eşi ya da hayatındaki alternatifleri arasında yer alan bir kadın olmadım. Bu sebepten imam nikahı ile ilgili yapılan haberler trajikomik bir hikayeden öteye gitmemektedir. Bundan sonra hakkımda yapılacak tüm yalan haber ve yanlış beyanları avukatım takibinde adli süreç başlatacağımı bilmenizi isterim. Son olarak beni tanıyan gazeteci arkadaşların gösterdiği hassasiyete de ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler