Ana SayfaDizilerKadın Dizisinden Gelen Fotoğraf Yeni Bir Tartışmayı Alevlendirdi!

İlgili Postlar

Kadın Dizisinden Gelen Fotoğraf Yeni Bir Tartışmayı Alevlendirdi!

Fox TV’de yayınlanan Kadın dizisinden yeni bölüme ait bir fotoğraf paylaşıldı.Bu akşam 43. bölümü yayınlanacak olan dizide pek çok gelişme izleyenleri bekliyor.Şirin ve Bahar’ın birbirlerine girdikleri kavga, Bahar ve Sarp’ın buluşması, Bahar’ın Sarp’ı çocuğuyla görmesi, Şirin’in Suat ve Pırıl’la ortak planları derken, izleyicinin başını döndürecek bir bölüm daha geliyor.

Bahar hastalığı atlattıktan sonra yine eski meseleler ortaya dökülmeye başladı.Sarp ile buluşması, dizinin yeni sezonuna damga vuran ve çok beklenen bir sahneydi.Herkes bu anı merakla bekledi ama tartışma da asıl bu olaydan sonra daha da büyüdü.

Kadın Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hangi tartışma mı? Tabii ki sosyal medyada bitmek bilmeyen ‘Arif mi, Sarp mı?’ tartışması!

Bir kısım izleyici Arifçiler, diğerleri de Sarpçılar olarak ayrılmaya başladı. Arada ‘o mu, bu mu?’ diyen pek çok izleyici de var ama keskin sınırlarla tuttukları tarafı destekleyenler çoğunlukta.Sosyal medyadaki tartışmalara bakılırsa, bu yorumların sonu gelmeyecek.Her bölümde yeni bir tartışma konusu ortaya çıkıyor ve Arif’in fedakarlıkları, insanlığı, vicdanı diyen taraf ile “ama Sarp’ın da hiç suçu yokmuş, başkalarının oyununa gelmiş, Bahar’a deli gibi aşık, o ister miydi böyle olsun” şeklinde cümleler havalarda uçuşuyor adeta.

Peki ne oldu da bu tartışma yeniden ve daha da alevlendi?

Dizinin yeni bölümüne saatler kala bu fotoğraf yayınlandı. Fotoğrafa düşülen not aslında izleyenleri tartışmaya itti.

“Yeliz Sarp’ı, Ceyda ise Arif’i savunuyor” notu, adeta Arifçiler ve Sarpçıları yine karşı karşıya getirdi.Her iki tarafın da haklı sebepleri var ama kimileri için bir tarafı seçmeyi tercih ediyorlar.Bu bitmek bilmeyen tartışmaya bugün yaşanacak yeni olaylar da eklenince sosyal medyanın iyice karışacağı anlaşılıyor.

Hatta Ceyda’nın Arif’i savunmasından rahatsız olan izleyiciler, onun geçmişindeki ilişkilerine kadar vardırıp Ceyda’ya sosyal medyada saydırmaya başladılar bile!Diğer taraf ise Yeliz’e, onun zengin biriyle evlenme isteğine, eşinden ayrılmasına ve çocuklarıyla ilişkisine kadar vardırdı işi.

Tartışmanın içine Ceyda’nın ilişkileri de karıştı ve durum gitgide bir çıkmaza dönmeye başladı!Yorumların bazılarında küfürlü içerikler olduğu için yayınlamıyoruz. Ancak bazı örnekleri görerek tartışmanın boyutunu daha iyi anlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler