Ana SayfaÜnlülerJet Sosyete yeni bölümü ne zaman?

İlgili Postlar

Jet Sosyete yeni bölümü ne zaman?

Jet Sosyete yeni bölümü ne zaman? Yeni sezonda kanal değişikliğine giden ve taptaze bir dinamik ile sezona giriş yapan sevilen dizi Jet Sosyete, yeni bölümü ile ne zaman izleyici karşısına çıkacak? Jet Sosyete dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Detaylar haberimizde…

Jet Sosyete’ye Sürpriz Konuk!

Jet Sosyete yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yeni sezona TV8 ekranlarında devam etme kararı alınan sevilen dizi Jet Sosyete, yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Jet Sosyete, yeni sezona ilk iki bölümü ile damgasını vururken, üçüncü yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş başladı. Jet Sosyete dizisi, 24 Ekim Çarşamba günü üçüncü yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu

Jet Sosyete yeni bölümde neler yaşanacak?

Yüksel Ailesi’nin evini karınca basması ve Yaşar’ın mücadele teknikleri başına çoraplar örecektir.

Şennur emlak sevgisi yüzünden, mahalledeki miras kalan bütün evleri ucuza kapatmaya çalışır. Bu emlak sevgisi, yalıya yaptığı ziyaretle başka umutlara yol açar.

Nazlı’nın İlayda ile yüzleşme çabaları sürpriz sonuçları da beraberinde getirir.

Gizem ve Safiye’nin organik beslenme sevdası, iki aileyi de açlık sınırlarına getirecek ve sinirlerin iyice gerilmesine neden olacaktır.

22 Ekim 2018 reyting sonuçları açıklandı! Çukur mu? Söz mü?

Jet Sosyete dizisi hakkında

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır.

Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Jet Sosyete dizisi, 24 Ekim Çarşamba günü üçüncü yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler