Pazartesi, Ekim 18, 2021
Ana Sayfa Ünlüler İşte Zeki Müren'in Son Sözleri...

İşte Zeki Müren’in Son Sözleri…

-

Yakın dostu Göksenin Çakmak, Zeki Müren’in ölümünü ve son sözlerini ilk kez anlattı!. Zeki Müren, TRT stüdyolarında yakın dostunun kollarında vefat etmişti. O isim o anları ilk kez anlattı.

Zeki Müren Tabutla mı Defnedildi?İşte Zeki Müren’in Son Sözleri…

Zeki Müren’in 25. ölüm yıldönümü olması nedeniyle, son 18 yılına tanıklık eden ve Müren’le aynı evi paylaşan yakın dostu ve sırdaşı Göksenin Çakmak, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’a konuştu. Çakmak, TRT stüdyolarında kollarında vefat eden Zeki Müren’in, ilaçlarını almayarak intihar mı etti tartışmalarına son noktayı koyarken, Müren’in ölmeden hemen önceki son sözlerini de açıkladı.

Zeki Müren’ le İlgili Şok İddialar…İşte O Açıklamalar…

“Fıkralar Anlattı”

“Bana ‘Stres tabletin var mı?’ dedi. Yok Paşam ben kullanmıyorum. Eczaneden alıp geleyim mi? dedim. ‘Hayır iyiyim ben’ dedi. Fıkralar anlattı ve gayet neşeliydi. İntihar gibi bir şey imkansız yani. Hatta ben program sonrası kalmayı düşünüyor musunuz? dediğimde, ‘döneceğim, Muazzez Ersoy’un verdiği arabayla dönmek durumundayım’ dedi. Çekim başladı. Uzun konuşmalarda bir baktım ayakta duramamaya başladı ve gitti koltuğuna oturdu. Zeki Bey oturunca çekim durdu. Hemen yanına gittim. Gözleri fal taşı gibi açılmıştı. ‘Ben söyleyemeyeceğim şarkı, yapamayacağım. Hiç iyi hissetmiyorum kendimi. Beni çabuk makyaj odasına götürün’ dedi. Ayağa kalktı, benim koluma girdi. Kürşat Özkök diğer koluna girdi.”

“Doktor Doktorluğunu Unuttu”

“Zeki Müren’in hayattayken son sözleri, ‘Çok terledim de değişip geleyim’ oldu. Makyaj odasının kapısına geldiğimizde sağ bileğimi tutarak yuvarlandı, kapının önünde düştü ve ayakları altında kaldı. Ben büyük bir telaşa kapıldım. Hemen kapıyı araladım içeride kuaförü ve yardımcısı vardı. Onları çağırdım. Hemen çekerek içeri aldım ve kapıyı kapattım. Bayıldığını düşünerek su ve kolonya ile kendisine gelmesini sağlamaya çalışırken, bir baktım ki gırtlağından ses geliyor. Son nefes… Sabit bakan iki makyajlı göz… Kapıyı araladım imdat yok mu doktor? diye bağırdım. Doktor geldi ve kontrol ettiğinde, ‘maalesef kaybettik’ deyince ben bayılmak üzereydim. Derken ambulans geldi, fakat yapacak bir şey kalmamıştı. Doktor ağlamaya başladı. Doktor doktorluğunu unuttu, ‘Allah’ım Zeki Müren elimde mi gidecekti’ dedi.”

Zeki Müren kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Zeynep Avcı: Türkiye'de Bu Kadar Ses Getiremezdim

Zeynep Avcı: Türkiye’de Bu Kadar Ses Getiremezdim

0
Seslendirdiği şarkılarla milyonların gönlünü kazanan Zeynep Avcı geçtiğimiz gün samimi bir röportaj verdi. Şuanda Berlin'de yaşayan Zeynep Avcı "Türkiye'de bu kadar ses getiremezdim." dedi....
Yaprak Medine'den Samimi Açıklamalar

Yaprak Medine’den Samimi Açıklamalar

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Sinan Akçıl: Artık Çocuk İstiyorum

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok

Yılmaz Erdoğan: Komedinin Eski Tadı Yok