Ana SayfaDizilerİstanbullu Gelin Yeni Bölümün’de Yılbaşı Gecesi Kutlaması

İlgili Postlar

İstanbullu Gelin Yeni Bölümün’de Yılbaşı Gecesi Kutlaması

Yeni Bölüm İle Gelen Heyecan Dolu Sahneler

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizilerinden İstanbullu Gelin’in 30. yeni bölüm 2. fragmanı da yayında! Yeni fragmana konaktaki yılbaşı çekilişi damga vuruyor. Süreyya’nın Faruk’a gönderdiği yılbaşı hediyesi seksi fotoğraflar da izleyenler tarafından en çok ilgi gören bölümlerden biri oldu. Konaktaki erkeklerin karıştığı kavga da 30. bölüm 2. fragmanın dikkat çeken kısımlarındandı.

Yeni Bölüm 2. Fragman Yayınlandı

İstanbullu Gelin 30. yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Konaktaki yılbaşı çekilişi herkese keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşatacak. Süreyya’nın Faruk’a gönderdiği seksi fotoğrafların da yeni fragmanın en çok konuşulan bölümlerinden biri olacağı kesin. Star TV’nin en sevilen dizilerinden İstanbullu Gelin’de erkeklerin karıştığı kavga ve Esma’nın piyano çalması fragmanın ilgi çeken diğer sekanslarından ikisi oldu.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir süredir tehlikeli sularda yüzen Fikret hiç beklemediği yerden gelen bir darbe ile köşeye sıkışır. Süreyya’dan gelen bir haber Faruk’un sevinçten havalara uçmasına sebep olur. Öğrendiği bilgiyle deliye dönen Emir’in yaptığı hamle herkesin yüreğini ağzına getirir. Can derinlerdeki duyuları ile ilgili hiç istemeyeceği biriyle yüzleşmek zorunda kalır. Esma Ve Garip önlerinde başlayan yeni sürecin tadını çıkarmaktadırlar. Ancak bilmedikleri şey, sürpriz bir isim tarafından fark edilecek olmalarıdır.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Süreyya ve Faruk Aşkında Yeni Kriz…

Gördüğü fotoğraf sonrası çileden çıkan Süreyya’nın yaptığı şeyler Faruk’a cehennem azabı yaşatır. Akif’in büyük bir cesaretle yaptığı hamle Senem’i şok eder. Ortaya çıkan bir mektup geçmişin hiç de sanıldığı gibi olmadığını ortaya çıkarır. Adem’in tanıklık ettiği şeyler ona Boranlarla ilgili geniş hareket alanı kazandırır. Faruk ve Süreyya’nın Emir’le olan programları oldukça can sıkıcı bir şekilde sonlanır. Esma kendine ne kadar hâkim olmaya çalışsa da hayatının en önemli kararlarından birini verecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler