teensexonline.com
Ana SayfaKimdirİsmail Balaban Kimdir?

İlgili Postlar

İsmail Balaban Kimdir?

Survivor 2021 ünlüler oyuncu kadrosunda açıklanmasıyla hayatı daha merak edilen İsmail Balaban Kimdir? İsmail Balaban Kaç Yaşındadır? İsmail Balaban Nerede Doğdu? İsmail Balaban Ne Zaman Doğdu? İsmail Balaban Aslen Nereli? İsmail Balaban Hangi Burç? İsmail Balaban hakkında merak ettiğiniz tüm Detaylar özel Kimdir Haberimizde. İşte İsmail Balaban…

İsmail Balaban Kaç Yaşındadır? İsmail Balaban Nerede Doğdu? İsmail Balaban Ne Zaman Doğdu?

İsmail Balaban, 3 Eylül 1987 yılında Antalya Elmalı İlçesi Akçay Köyü’nde dünyaya gelmiştir.

İsmail Balaban Aslen Nereli? İsmail Balaban Hangi Burç? 

Başak burcu olan İsmail Balaban, Aslen Antalyalıdır.

İsmail Balaban Kimdir?

Konya altı Belediyesi Spor Kulübü güreşçisi İsmail Balaban, 2017 senesinde 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde finale kalmış ve Orhan Okulu’yu yenerek Başpehlivanlık unvanının sahibi olmuştur.

İsmail Balaban’ın annesi Gülsüm Balaban, babası ise Hasan Balaban’dır. Turan isminde bir ikiz kardeşi vardır. Eğitimine devam eden İsmail Balaban Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okumaktadır.

2012 yılında gerçekleşen 651. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başaltında üçüncü olarak başpehlivanlık kategorisinde mücadele etme hakkını kazanan İsmail Balaban, 2013 yılındaki 652. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finale kalıp başpehlivan olmayı başardı.

İsmail Balaban, 2014 yılındaki 653. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde Fatih Atlı’ya yenilerek 2. oldu. 656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri finalinde Orhan Okulu’yu yenerek 2. kez Başpehlivan oldu.

2013 yılında yapılan 652. Kırkpınar yağlı güreşlerinde ise Ali Gürbüz’e finalde yenildi. Fakat Ali Gürbüz’ün doping testi pozitif çıkınca ve altın kemer İsmail Balaban’a verildi.

İsmail Balaban’ın Başarıları;

2012 Kırkpınar Başaltı üçüncülüğü

2013 Kırkpınar başpehlivanlığı

2014 Kurtdereli başpehlivanlığı

2014 Kırkpınar ikinciliği

2015 Kurtdereli ikincliği

2016 Kurtdereli üçüncülüğü

2017 Kırkpınar başpehlivanlığı

2018 Kurtdereli başpehlivanlığı

2019 Elmalı Yağlı Güreşleri ikinciliği

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler