Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Müzik İpek Özcan'ın Yeni Şarkısı "Böyle Yalnız Kalınır Mı?" Tüm dijital Platformlarda...

İpek Özcan’ın Yeni Şarkısı “Böyle Yalnız Kalınır Mı?” Tüm dijital Platformlarda…

-

“Söylesene Sadece”, “Laf Cambazı”, “Bak Bana”, “Dönsün Dünya” ve “Unutulur Zamanla” adlı parçalarıyla hayranları tarafından büyük beğeni toplayan İpek Özcan, 19 Şubat Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla “Böyle Yalnız Kalınır mı?” adlı yepyeni şarkısını yayınlamanın heyecanını yaşıyor. İşte Detaylar…

İpek Özcan’ın Yeni Şarkısı “Böyle Yalnız Kalınır Mı?” Tüm dijital Platformlarda…

Sözü ve kapak tasarımı İpek Özcan’a ait olan şarkının beat’ı Pasıfıc; düzenleme, mix ve masteringi ise Murat Özçelik imzası taşıyor. “Böyle Yalnız Kalınır mı?”, dinleyicilerini alternatif pop türündeki müziği ile vokali birleştiren eğlenceli ve enerjik bir şarkı.

Kendi Kendine de Eğlenebilen Kadınları Anlatıyor…

‘Böyle Yalnız Kalınır mı?’ da, kendi yalnızlığıyla dalga geçen bir kadını dinliyoruz. Şarkı, neden yalnız kaldığına bir türlü anlam veremeyen ve kendi kendine de eğlenebilen kadınların iç dünyasını seslendiriyor. Enerjik ve pozitif bir ritimle sürüklenirken hem dans edecek, düşünecek hem de yalnızlığımızı unutacağız.

İpek Özcan’ın yeni şarkısı “Böyle Yalnız Kalınır Mı?” tüm dijital platformlarda, video klibi ise MuzikPlay’de yayında.

Kısaca İpek Özcan;

İpek Özcan; İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği eğitimini bitirdikten sonra tiyatro ve müzik eğitimi alarak Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesinde tiyatro oyunlarında oynadı. Bir yandan oyunculuğu devam ederken bir yandan da çocuk yaşlardan beri devam ettirdiği yazarlığa ve müziğe sıkı sıkı tutundu. 2020’den bu yana 5 single çıkartan İpek Özcan; hayatına oyunculuk, yazarlık ve besteler kattığı yıllardan sonra artık kendi yazdığı şarkıları dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

İşte İpek Özcan’ın Yeni Şarkısı “Böyle Yalnız Kalınır Mı?” 

 

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...