Ana SayfaÜnlülerHülya Koçyiğit 'den Bomba İtiraf; "Selim Beni Evliliğe İkna Etti..."

İlgili Postlar

Hülya Koçyiğit ‘den Bomba İtiraf; “Selim Beni Evliliğe İkna Etti…”

Yeşilçam ’ın usta sanatçısı Hülya Koçyiğit, Yarım Asrı Devirenler kitabında bomba bir itirafını aktardı. Oyunculuğa nasıl başladığını, ailesiyle iletişimini ve eşi Selim Soydan ile tanışma hikayesini anlatan Ünlü sanatçı, Aklımda evlenmenin e’si yoktu ama Selim beni evliliğe ikna etti” dedi. İşte Detayları…

Hülya Koçyiğit’ten Samimi İtiraflar

Hülya Koçyiğit ‘den Bomba İtiraf; “Selim Beni Evliliğe İkna Etti…”

Babasını küçük yaşta kaybeden Koçyiğit, annesinin kendisini kurallarla büyüttüğünü söyledi. “Üç çocuklu genç bir kadın olarak evlatlarını kurallarla disiplinle büyüttü. Filmlerde başrolde oynuyordum ama evde, dışarıda, sette, her yerde annemin kısıtlamaları söz konusuydu. O zamanlar yaşıtlarım gece kulüplerine gidiyordu. Okuyorum, dinliyordum. Ben de merak ediyor gitmek istiyordum ama ancak annem ve kardeşlerimle gidebiliyordum” dedi.

Hülya Koçyiğit kimdir?

Selim Soydan ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını da anlatan Koçyiğit, “O dönem evlenmenin e’si aklımda yoktu. Selimle tanıştık. Sonrasında Selim ne yaptı etti beni ikna etti. Aileme kendisini çok sevdirdi. Sonrasında görüşmeye başladık. Bir keresinde dışarıda buluştu. Ancak dışarıda buluştuk desem de arabanın içinde oturuyoruz. İkimiz de çok popüler olduğumuz için her an paparazziye yakalanmak mümkün” diye konuştu…

“Selim ’le Hastalık Dönemlerinde Hüngür Hüngür Ağladı”

Geçtiğimiz yıllarda akciğer kanserini yenen sanatçı Hülya Koçyiğit, kitapta eşi Selim Soydan ile bu zorlu süreçte yaşadıklarını da anlattı: “Selim için gerçekten zor bir dönemdi. 3 sene önce biricik kızımız Gülşah’ın emme kanseri olduğunu öğrenmiştik. Üzerine de benim hastalığım gelmişti. Tam anlamıyla yıkıldı Selim. Her an kaybetme korkusunu yaşadığını belli etmese de o panik ve hüzünlü hallerini hiç unutamam. Ameliyat süreci bitti, uzun süre hastanede kaldım. Ne zamanki taburcu oldum, işte o zaman sarılıp çok ağlaştık selim ’le. Doktorlar yürümemi istiyordu, benim dermanım yoktu. Selim Ha gayret Hülya bunu da atlatacağız diye resmen sokaklarda taşıdı beni.”

Ünlü sanatçı, çarpıcı sözlerine şöyle devam etti: “Selim’le hastalık dönemlerinde hüngür hüngür ağladığımız zamanlarımız oldu ama her şeyi sevginin gücüyle el ele aşmasını bildik.”

Hülya Koçyiğit: Kanserde erken teşhiş çok önemli, kendinizi Türk hekimlerine teslim edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler