Cuma, Haziran 18, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Haluk Levent’ten Toplum için Önemli Tweetler

Haluk Levent’ten Toplum için Önemli Tweetler

-

Haluk Levent’ten sosyal mesaj içerikli Tweetler

Yardıma muhtaç insanlara ulaşabilmek onlara yardım edebilmek amacıyla kurmuş olduğu AHBAP  isimli yardım kuruluşuyla halka yardım dağıtmaya çalısan Haluk Levent, akraba evliliğinin tehlikesi üzerine attığı tweetlerle dikkat çekti.

Ünlü ve çok sevilen şarkıcı Haluk Levent bir süredir AHBAP adını verdiği dernek üzerinden takipçileriyle buluşuyor ve yardıma ihtiyaç duyanların imdadına koşuyor. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da iyiliksever yönünü ortaya koyan Levent, zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden sosyal mesajlar vermeyi de ihmal etmiyor. Levent son olarak, hasta evlerine gittiği sırada karşısına çıkan bir durumu takipçileriyle paylaştı ve uyardı.

İşte Levent’in o tweetleri:

“Hasta evlerine gidip gördüğümüz bir şey var ki sizlerle bunu paylaşalım istedim.  Akraba evliliği yapmayın.  Yaptırmayın. Eskiler yapmış olabilir hatta benim akrabalarım arasında bile amca çocukları olarak evlenen var Onların 4 çocuğundan 2 si engelli şu anda…  İşin maneviyatını bir tarafa bırakıyorum. Sağlıklı çocuklar için “akraba evliliğine hayır” deyin. Tabi ki her akraba evliliğinden olan çocuklar engelli değil. Fakat yüzdelik oranları bayağı fazla.” Şeklinde atmış olduğu tweetler ile bir kere daha toplum için çokk önemli olan akraba evliliklerine değinen ünlü şarkıcı Haluk Levent, bu konunun Türk toplumunda çok yaygın olması ve gerekli önlemlerin alınarak çok dikkat edilmesi gerektiği konusunu gündeme getirmiş ve diğer sanatçılara da örnek olarak bu tarz konuları daha fazla gündeme taşımak gerektiğini hatırlatmış oldu..

 

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Ümit'in Tutsağı Oluyor

Bir Zamanlar Çukurova 102. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Demir Ümit’in Tutsağı...

0
Atv'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 101. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Sevda, Ümit'in kurşunuyla ölüyor. Demir, Sevda'yı götürüp...
Sinan Ölecek Mi

Kefaret 31. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sinan Ölecek Mi?