Magazin Haberleri » Ünlüler » Hakan Ural canlı yayında taciz anlarını anlattı

Hakan Ural canlı yayında taciz anlarını anlattı

Hakan Ural canlı yayında taciz anlarını anlattı. Set ekibinde yer alan genç bir kadının oturduğu mekanda yaşadığı sözlü taciz olayını anlatan Hakan Ural şoke etti. Hakan Ural, yaşananları canlı yayında anlattı. Detaylar haberimizde…


Hakan Ural’dan babası Selçuk Ural’a şok sözler: Biyolojik babam olabilir ama benim asıl babam…

Yine bir set çalışanı, yine taciz! Hakan Ural canlı yayında anlattı

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda sunucu olarak yer alan Hakan Ural, set ekibinde yer alan genç kadının yaşadığı sözlü saldırı olayını canlı yayında anlattı. Genç kadının, kız kardeşiyle oturduğu Ortaköy’de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradığını anlatan Hakan Ural şoke ederken, olayda adı geçen kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını ifade etti.

Hakan Ural kimdir?

Set çalışanı tacize uğradı

Gel Konuşalım’ adlı programın kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadın, kız kardeşi ile oturduğu Ortaköy’de bir kafede kendini avukat olarak tanıtan bir kişinin gerici tacizine uğradı. Ural, şahsın, işletmeciyi çağırarak “Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum, kaldırın” dediğini söyledi. İşletme sahibinin ise “Ne münasebet” diyerek şahıs ile tartışmaya girdiği sonunda polislerin kafeye inceleme yapmaya geldikleri öğrenildi.

Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız

Ural sözlerini şöyle tamamladı: “Kafeye gelen polisler, kendini avukat olarak tanıtan kişiye, ‘Sen insanların kıyafetine neden karışıyorsun?’ demek yerine kadınlara ‘Ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız’ dedi.


Savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum

Bu akıllara zarar bir durum. Bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım. Hem kendisini avukat olarak tanıtan hem de genç kızlara karşı inanılmaz bir tutum takınan polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum.

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

CZN Burak'ın Instagram Başarısı

CZN Burak’ın Instagram Başarısı!

Instagram uygulaması, çektiği yemek videolarıyla internet fenomeni halinde gelen Czb Burak lakablı Muhammed Burak Özdemir’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir