Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hadise Sahnede Yuhalandı!

Hadise Sahnede Yuhalandı!

-

Şarkıcı Hadise sahnede neden yuhalandı? Son zamanlarda cesur klibiyle, magazin gündemini bir hayli meşgul eden şarkıcı Hadise, talihsizlik üstüne talihsizlik yaşıyor. Önce Osmaniye’de sonra da Hollanda-Amsterdam’da çıktığı sahnelerde teknik sorunlarla karşı karşıya kalan güzel şarkıcı çılgına döndü!

Hadise Sahnede Yuhalandı!

Hadise kimdir?

Geçtiğimiz günlerde Osmaniye’de sahne alan Hadise, teknik bir sorun nedeniyle, performansı esnasında sesini duyamadı. Bu duruma aşırı sinirlenen güzel şarkıcı, Osmaniye konserinden sonra gittiği Amsterdam konserinde de benzer bir sorun yaşadı.

Bir Uğursuzluk mu Var ne?

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan klibinin, erotik bulunması nedeniyle sert eleştirilerin hedefi olan 32 yaşındaki güzel şarkıcı Hadise, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın en ünlü gece kulüplerinden birisinde, geçtiğimiz gün sahne aldı. Sahnedeyken, yine bir teknik sorunla karşılaşan şarkıcı, zor anlar yaşadı. Bir süre mikrofonundan sesi çıkmayan Hadise, izleyiciler tarafından yuhalandı. Problemin, kısa sürede giderilmesinin ardından Hadise, konserine devam etti.

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj