Ana SayfaDedikoduHacı Sabancı İle Ahu Yağtu Uzun Zaman Sonra Tekrar Karşılaştılar

İlgili Postlar

Hacı Sabancı İle Ahu Yağtu Uzun Zaman Sonra Tekrar Karşılaştılar

Hacı Sabancı İle Ahu Yağtu Uzun Zaman Sonra Tekrar Karşılaştılar

Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı (30) 10 Temmuz’da Emirgan’ da ki bir kulüpte kalabalığa aldırmadan sabah 5’ e kadar dans edip öpüşmüştü. O günden sonra ikili bir daha bir araya gelmemişti.

Geçen gece Ortaköy’de bir kulüpte karşılaştılar. Birbirlerini görmezden geldiler. Hacı Sabancı bir süre sonra arkadaşlarını alıp deniz motoruyla kulüpten ayrıldı. Ahu Yağtu ve ekibi eğlenmeye devam etti.

HACI SABANCI İLE AHU YAĞTU DUDAK DUDAĞA!

10 Temmuz’ da Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’ da ki bir gece kulübünde sabaha kadar eğlenip öpüştükleri ortaya çıkmıştı. Özge Ulusoy’un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy’un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı.

Özge Ulusoy olayın ardından şunları söylemişti: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim.

Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’ dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.”

DAHA ÖNCE DE YAPMIŞTI

Ahu Yağtu’ya bir tepki de Demet Akalın’dan geldi. Özge Ulusoy ile dost olan Demet Akalın, Instagram hesabına şunları yazdı: “En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!”

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler