Magazin Haberleri » Kimdir » Güneş Sayın Kimdir?
Güneş Sayın Kimdir
Güneş Sayın Kimdir

Güneş Sayın Kimdir?

2018 güz dönemine damga vurması beklenen Kuyu dizisinin kadrosunda adı geçen güzel oyuncu Güneş Sayın Kimdir? Güneş Sayın Kaç Yaşında? Güneş Sayın Aslen Nereli? Güneş Sayın Hangi Burç? Güneş Sayın biyografisi ve hakkında merak edilenler haberimizde.


Bugün Doğan Ünlüler


Güneş Sayın Kaç Yaşında? Güneş Sayın Aslen Nereli? Güneş Sayın Hangi Burç?

Güneş Sayın, 19 Haziran 1984’te İstanbul’da dünyaya geldi. Şu an 34 yaşında olan güzel oyuncu ikizler burcudur.

Güneş Sayın Kimdir?

19 Haziran 1984’te İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Güneş Sayın, ilk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro bölümünde eğitimine devam etti. Eğitimini tamamlayıp okuunu bittikten sonra Son Ders: Aşk ve Üniversite isimli filmde canlandırdığı Perihan karakteri ile ilk kez kamera karşısına geçti. Günümüzde ise Yeşildeniz isimli dizi ile geçti.

2011’de Bizim Büyük Çaresizliğimiz isimli filmde Nihan karakterini canlandırarak ilk sinema deneyimi yaşadı. Bizim Büyük Çaresizliğimiz filmi, anne ve babasının ölümü sonrasında abisinin en yakın iki arkadaşının yanında kalmak zorunda olan Nihan isimli genç bir kadının başından geçenleri konu alıyor.

Güneş Sayın, 2013’te Bir Aşk Hikayesi isimli televizyon dizisinde Emine karakterine hayat verdi. Bir Aşk Hikayesi dizisinin konusu, yıllar sonra gerçek ailesini bulan genç bir adamın, yaşadığı büyük aşk ile ailesi arasında yaşadığı çaresizliği anlatıyor.

Güneş Sayın daha sonra ise Üç Arkadaş isimli 1958 yapımı bir Türk filminin uyarlaması olan dizide rol aldı. Üç Arkadaş dizisi, gözleri görmeyen bir genç kız için istemediği bir kadınla yaşamak zorunda kalan Murat’ın başından geçenleri anlatıyor. Üç Arkadaş dizisinin başrollerinde ise Leyla Feray, Hakan Yılmaz, Anıl İlter, Burak Hakkı ve Bülent Seyran yer aldı.

Güneş Sayın’ın en son yer aldığı dizi 2015’te yayınlanan Yeşil Deniz’deki Sibel karakteri. Yeşil Deniz dizisi, Ege’nin küçük bir kasabasında yaşanılan olayları anlatıyor.


Güneş Sayın Dizileri

  • Kuyu – 2018
  • Yeşil Deniz – 2015
  • Üç Arkadaş – 2014
  • Bir Aşk Hikayesi – 2013
  • Kalp Ağrısı – 2010
  • Kalpsiz Adam – 2008

Güneş Sayın Filmleri

  • Beyaz Balina – 2017
  • Kurtuluş Son Durak- 2012
  • Bizim Büyük Çaresizliğimiz-2011
  • Son Ders: Aşk ve Üniversite – 2007

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cerem Onurluer Kimdir?

Cerem Onurluer kimdir? Cerem Onurluer kaç yaşında? Cerem Onurluer ne zaman doğdu? Cerem Onurluer nereli? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir