Ana SayfaKültür ve SanatMüzikGünce "Kalk Yerine Yat" İle Müzik Listelerini Alt Üst Edecek!

İlgili Postlar

Günce “Kalk Yerine Yat” İle Müzik Listelerini Alt Üst Edecek!

Pop müziğin güçlü vokali Günce, uzun bir aradan sonra yayınladığı “Kalk Yerine Yat” isimli single’ı ile sessizliğini bozuyor. Günce’nin yeni single’ı “Kalk Yerine Yat” 20 Kasım Cuma günü tüm dijital platformlarda.. İşte Detaylar..

Günce “Kalk Yerine Yat” İle Müzik Listelerini Alt Üst Edecek!

Sözleri Sibel Algan, müziği Sezen Aksu, düzenlemesi ise Erol Temizel imzası taşıyan “Kalk Yerine Yat” Günce’nin güçlü yorumu ile hit olmaya aday!

Günce: “Kadinlarin Tepkilerini Esprili Bir Anlatımla Yansıttık”  

“Kalk Yerine Yat” şarkısının klib yönetmenliğini de üstlenen Günce; “klipte biz kadinlarin ufak bile olsa bir tartışma sonrası erkeklere karşı verdiği ortak tepkileri esprili bir anlatımla yansıtmayı hedefledik” diyor.

“Sevgi Neydi? Sevgi Emekti”

Görüntü yönetmenliğini Murat Tunçel’in üstlendiği “Kalk Yerine Yat” ın klibinde, şarkının sözlerinde geçen “Sevgi neydi? Sevgi emekti” sloganindan esinlenerek unutulmaz “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminden de ufak bir sahne var.

“Kalk Yerine Yat” 20 Kasım Cuma Tüm Dijital Platformlarda!..

Ayrıca ünlü ressam Zeynep Başyazıcı’nın eseri olan “Sezen Aksu” çalışması da klipte sürpriz bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor.

Günce’nin yeni single’ı “Kalk Yerine Yat” 20 Kasım Cuma günü itibariyle tüm dijital platformlarda ve radyolarda yerini aldı. Video klibi ise MuzikPlay YouTube kanalında yayında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler