Ana SayfaDizilerGülizar'ın yayın tarihi belli oldu!

İlgili Postlar

Gülizar’ın yayın tarihi belli oldu!

Yönetmenliğini Çağan Irmağın yaptığı yeni dizi “Gülizar” 20 Ocak Cumartesi Başlıyor! “Gülizar” adlı dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve merak edilenlere haberimizden ulaşabilirsiniz.

“Gülizar”ın yayın tarihi 

Kanal D’nin, yapımını 03 Medya, senaryo ve proje tasarımını usta yönetmen Çağan Irmak’ın üstlendiği, başrollerinde Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’ın yer aldığı yeni dizisi Gülizar’ın yayın tarihi belli oldu. 20 Ocak Cumartesi akşamı izleyicisinin karşısına çıkacak olan dizi, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar (Farah Zeynep Abdullah) ile başarılı veteriner hekim Murat’ın (Berk Cankat) hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesini anlatacak.

“Gülizar”ın konusu

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o  aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir.

Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

“Gülizar”ın oyuncu kadrosu

Gülizar’ın başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu ve Berkay Ateş’in paylaşacak.

Yakında Kanal D’de!

Yayınlanan fragmanları ile televizyon ekranlarında ve sosyal medyada büyük bir merak uyandıran Gülizar, ilk bölümü ile 20 Ocak Cumartesi saat 20.00’de Kanal D’de!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler