Ana SayfaÜnlülerGülben Ergen “Unutmayın ki Bana Hiçbir Şey Olmaz” Sözünü Satışa Sundu...

İlgili Postlar

Gülben Ergen “Unutmayın ki Bana Hiçbir Şey Olmaz” Sözünü Satışa Sundu…

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, kendisiyle özdeşleşen ve sosyal medyada ağızlarda “meme” haline gelen “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” sözünü NFT’ye dönüştürerek açık artırmaya çıkardı. Nasılmı? İşte Detayları…

Gülben Ergen Yeni Klibi İle Youtube Trend Videolarda Zirvede!

Gülben Ergen “Unutmayın ki Bana Hiçbir Şey Olmaz” Sözünü Satışa Sundu…

Sanatçı Gülben Ergen’in yıllar önce söylediği “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” sözü NFT ile açık artırmaya çıkarılıyor. Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” sözünü söylediği anı Rarible üzerinden satışa sundu.

Nazan Öncel’den Gülben Ergen’e Destek

“Bana, Unutmayın ki Hiç Bir Şey Olmaz”

Son dönemde NFT’ye dönüştürülüp satılan sanat eserlerinde artış yaşandı. JPEG resimlerden şarkılara kadar birçok eser, dijital ortamda satışa sunulmaya başlamıştı. NFT trendine uyan kişilerden biri de Gülben Ergen oldu. Gülben Ergen, ikonik sözü “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” ın NFT’ye dönüştürüldüğünü ve açık artırmaya sunulduğunu açıkladı. Ünlü şarkıcı Ergen, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:
“Magazin dünyasından çıkıp internette klasikleşen ‘Bana, unutmayın ki hiç bir şey olmaz’ dijital dünyada yaşamına devam etmek için #NFT’ye dönüşüyor. NFT serimizin ilk versiyonu Rarible üzerinden açık arttırmaya sunuldu.”

Geliri Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne …

Gülben Ergen, elde edeceği geliri ise kurucusu olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği’ne bağışlayacak. Dernek, şu sıralar 41. anaokulunu açmaya hazırlanıyor.

Nft Nedir?

NFT, gerçek dünyada koleksiyon değeri taşıyan herhangi bir şeyin dijital dünyadaki halidir. Açılımı, “non-fungible token”dır. Takas edilemeyen kripto varlık anlamına gelmektedir.

Gülben Ergen kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler