Ana SayfaDedikoduGülben Ergen, okul projesinden sonra reklam filminden de çıkarıldı!

İlgili Postlar

Gülben Ergen, okul projesinden sonra reklam filminden de çıkarıldı!

Bir süredir evli iş adamı Tolga Duğles ile yasak aşk yaşadığı yönündeki haberler ile gündemde olan Gülben Ergen bir şok daha yaşadı. Son olarak okul projesinden çıkarıldığı öğrenilen Gülben Ergen’in rol aldığı reklam filminden de çıkarıldığı öğrenildi. Detaylar haberimizde…

Gülben Ergen’e şok üstüne şok

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Gülben Ergen, bir süredir 2. eşi Erhan Çelik’i evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı iddiaları ile gündemde. Bu iddialar nedeni ile sıkıntılı günler yaşayan Ergen, bu nedenle birçok işinden de oldu.

Okul projesinden çıkarıldı

Gülben Ergen’in, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çalıştığı 30’dan fazla okulla ilişiğinin tamamen kesildiği ve Ergen ile yapılan protokolün iptal edildiği öğrenilmişti.

Dizi projesi iptal edildi

Yasak aşk iddiaları yüzünden okul projesinden olan Gülben Ergen’in, yeni başlayacak olan dizi projesinden de çıkarıldığı iddiaları konuşuluyordu.

Gülben Ergen, reklam filminden de çıkarıldı

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında ortaya atılan iddia, Gülben Ergen’in bir işinden daha olduğunu gösterdi. İddiaya göre; Gülben Ergen, üç yıldır rol aldığı reklam filminden de çıkarıldı.

Gülben Ergen kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler