Magazin Haberleri » Kültür ve Sanat » Müzik » “Gökhan Türkmen Yeni şarkısı ile Deli’rdi!”
"Gökhan Türkmen Yeni şarkısı ile Deli'rdi!"
"Gökhan Türkmen Yeni şarkısı ile Deli'rdi!"

“Gökhan Türkmen Yeni şarkısı ile Deli’rdi!”

Ünlü şarkısı Gökhan Türkmen’in yepyeni şarkısı “Deli” dinamik klibiyle beraber 6 Ağustos’ta tüm dijital platformlarda karşımıza çıktı. Klibinde dansıyla dikkat çeken Gökhan Türkmen’in, sosyal medya hesabından müzikseverlere dans videosuyla meydan okuyarak “Deli”likte de sınır tanımıyor ve Instagram “Deli” filtresi ile de albüm kapağında selfie olanağı sağlıyor. Nasılmı? İşte Detaylar..


Gökhan Türkmen, ‘Her ağaç bir insan, her insan bir umuttur.”

“Gökhan Türkmen Yeni Şarkısı İle Deli’rdi!”

Pandemi sürecine ufak bir mola vererek eğlenceli bir yaz sunan Gökhan Türkmen, ünlü prodüktör ve müzisyen Genco Arı ile yaptığı yaz şarkısı “Deli” ile GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibiyle Youtube’da yerini aldı. Söz ve Müziği Gökhan Türkmen ve Mert Carim’e ait olan “Deli” parçasının prodüktörlüğünü Gökhan Türkmen ve Genco Arı üstlendi. Düzenlemesini Genco Arı’nın yaptığı parçanın kayıtları GTR Deneyevi ve Genco Arı Production Studio’da tamamlandı.

Gökhan Türkmen kimdir?

Dünya’da son dönemlerin yeni trendi, Türkiye’de de yerini alacak olan vintage pop ve disco tarzını kendi dilinde ve tarzında samimi yorumlayan Gökhan Türkmen, müzikseverleri yazın sıcağında coşkuya davet ediyor.

Rengarenk Klip: “Deli”

Gökhan Türkmen müzikseverleri yazın ritmine davet ederken, klipte eğlenceli, renkli, hareketli ve kıpır kıpır dans sahneleriyle “Deli”nin enerjisini ekranlara yansıtıyor. İstanbul’da bir günde tamamlanan klibin yönetmenliğini Murat Joker üstlenirken görüntü yönetmeni Varol Şahin, stil danışmanı ise Görkem Öden oldu.

#delidancechallange #selambendeli Akımı! Dahası “Deli” Filtresi!

Gökhan Türkmen, “deli”likte sınır tanımıyor; klibin yanınlanmasıyla birlikte paylaştığı dans videosu #delidancechallange #delidancechallange #selambendeli etiketleriyle müzikseverlere meydan okuyor. Instagram hikayelerinde yer alan yeni “Deli” filtresi ise Morespace tasarımı olan albüm kapağıyla kullanıcılara selfie olanağı sağlıyor.

İşte Gökhan Türkmen’den “Deli” Klibi;


Antalya’da Gökhan Türkmen Rüzgarı Esti!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Bülent Ersoy'un Sağlık Durumu

Hastaneye Kaldırılan Bülent Ersoy’un Sağlık Durumu Nasıl?

Türkiye’nin Divası ünlü ses sanatçısı Bülent Ersoy, bugün hayranlarını çok korkuttu. Aniden hastaneye kaldırılan Bülent …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir