Cumartesi, Şubat 27, 2021
Ana Sayfa Kimdir Gökhan Akteke Kimdir?

Gökhan Akteke Kimdir?

-

ATV ekranlarında yayımlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin sevilen oyuncularından Gökhan Akteke kimdir? Gökhan Akteke kaç yaşında? Gökhan Akteke aslen nereli? Gökhan Akteke dizileri neler? Gökhan Akteke filmleri neler? Gökhan Akteke hangi burç? Gökhan Akteke hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Gökhan Akteke Kaç Yaşında? Gökhan Akteke Aslen Nereli? Gökhan Akteke Hangi Burç?

Gökhan Akteke 1 Ocak 1988 senesinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kütahyalı olan Gökhan Akteke, Oğlak burcudur.

Gökhan Akteke Kimdir?

Gökhan Akteke eğitim hayatını Eskişehir’de tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan “Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi”ni kazanmıştır. Okuldan mevzun olduktan sonra alan dizilerde oynamaya başlayan Gökhan Akteke, 2012 yılında Karadayı dizisinde rol alarak kariyerine başlamıştır. Sonra Paramparça, Diriliş Ertuğrul ve Baba Candır dizilerinde oynadı. Çukur dizisinde hayat verdiği Hakan karakteri ile tanınmış ve sevilen Gökhan Akteke, 2020 yılında Rıfkı karakteri ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olmuştur.

Gökhan Akteke Dizileri

  • 2020 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2020 – Çukur
  • 2015 – Baba Candır   • 2015 – Diriliş: Ertuğrul 

  • 2014 – Paramparça 

  • 2012 – Karadayı CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Özçelik Bestesi " Neylerim "

Bir Deniz Özçelik Bestesi ” Neylerim “

0
Geçtiğimiz yıl Eylül 'de Altın Güvercin Beste Yarışması’nda seneler evvel Fatih Erkoç ile Cem Karaca 'nın kazandığı ‘’En İyi Besteci, En İyi Söz Yazarı, En...