Ana SayfaÜnlülerGelin adayı Hanife isyan etti

İlgili Postlar

Gelin adayı Hanife isyan etti

Gelin adayı Hanife isyan etti… İzdivaç programı ile tanınan Hanife Gürdal, yeni yıl ile aktif hale gelen poşet ücretlerine isyan etti. Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. Hanife Gürdal, paylaşımında hangi ifadelere yer verdi? Detaylar haberimizde…

Gelin Adayı Hanife Tüm Bilinmeyenlerini Anlattı!

Hanife yine gündemde

İsmini izdivaç programı ile duyuran, katıldığı izdivaç programında popüler gelin adayı olarak nam salan ve herkesin tanıdığı bir isim haline gelen Hanife Gürdal, son dönemlerde izdivaç programları hakkında yaptığı ifşalar ile gündemdeydi. Hanife Gürdal, şimdi de poşetlerin ücretli olması konusunda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile gündeme geldi.

Gelin adayı Hanife isyan etti

Gelin adayı Hanife Gürdal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Poşet belki küçük bir ayrıntı ama önemli. Parasını verdiğim poşetin üstünde neden marketin reklamı olacak. Reklam işleri beleşe olmaz, bu işin sektörü ve piyasası var. 25 kuruşa poşet alıyorsam ya reklamsız temiz poşet verecek ya da reklamı için bana 50 kuruş ödeyecek…” şeklinde ifadelere yer verdi.

Gelin adayı Hanife isyan
Gelin adayı Hanife isyan

Hanife’den bomba itiraflar

Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde konuk olarak katıldığı programda izdivaç programları ve bu programa katılması hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti: 2015 yılında televizyon programında gördüğüm adama aşık oldum. Yani öyle zannettim. Evi terke ettim, cebimde 20 lirayla İstanbul’a geldim. Bir süre konuştuk, sonra olmadı. Üzerinden zaman geçtikten sonra aslında hayallerimdeki kişinin o olmadığını anladım. O kişiyle aramda bir şey olmadı. Üstünden 1,5 sene geçti. Bana güzel davranmıyordu ki… Köyüme gittik beraber. Meğerse ben televizyonda kullanılan bir figürmüşüm. Onun dışarıda görüştüğü başka biri varmış. Ekip de bunu biliyormuş.

Yaşım küçüktü. Evlilik programında her şey yalan değildi ama gerçek de değildi. İnsanların bana gösterdiği ilgi başlarda güzel geldi ama istediğim şeyin bu olmadığını fark ettim. 2-3 kanalda evlilik programı varken arada birkaç kişinin harcanması gerekiyormuş. Ben seçildim bunun için. Bana ihtiyaçları varmış öyle diyeli. Ben oradan cebinde 5 kuruş olmadan çekip gidenleri gördüm. Ben evlilik programlarında ev ve araba için evleneni biliyorum. Çok yakın bir arkadaşım araba karşılığında evlendi. Ben bunları çok sonra fark ettim. Başlarda fark etseydim, önlemimi alırdım. Bana ev tutmuşlardı. Harçlığım verildi, masraflarım karşılandı.

Herkesin yukarı çıkıp aldığı bir para vardı. Ben 2-3 bin TL alıyordum ama bence bunun fazlasını hak ediyordum. Pişman değilim. Orada çok kötü şeyler de yaşadım. Üçlü çatışmalar başladığında çok zor günler yaşadım. Ben o stüdyoya dolu geliyordum. Orada ağlıyordum. Birgün başka bir program bana ‘o programı bırakırsan sana 20 bin TL veririm’ dedi. Ekibi aradım, ‘Benim acil İzmir’e gitmem lazım’ dedim. Kendimi kurtarsam kârdır çünkü. Sonra o programdaki kişi bana ‘eğer bizim programı bırakırsan onların hakkında söylediğin şeyleri açıklarım’ dedi. Korktum. Beni korkuttular. Sonra mecburen programa devam ettim.

Programda evlenmeyi cazip hale getirmeye çalışıyorlardı. Boşanıp gelenler oluyordu, ‘Sen bizim işimizi gördün, tamam’ deyip yaka silkiyorlardı. Bugün bunları konuşuyorsam bence bunu hak ettiler. Bayhan bana çok samimi davrandı. Eğer sahteyse iyi bir oyuncu demek ki… Bence Bayhan iyi bir insan. Evlat yetiştirmek kuş tutmak gibi… sıksan ölecek, bıraksan uçacak. Allah razı olsun annem babam beni çok güzel yetiştirdiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler